We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

مقدمه

چرا UWA را انتخاب کنید


کاوش در دانشگاه ها و تسهیلات ما، دانستن تاریخ قدیمی ترین دانشگاه ایالتی ما و کشف اینکه چرا UWA درجه می تواند شما را برای شغل آینده، نه فقط کارهای فردا.

ما افتخار می کنیم که در استرالیا غربی رتبه اول قرار بگیریم و در 100 دانشگاه برتر جهان قرار دهیم.

No1 - ابتدا به طور کلی برای تقاضای و تحقیق دانش آموزان برابر است

7 - هفت نفر از ما در رتبه 50 جهان قرار دارند

Top 100 - رتبه 96 در 100 دانشگاه برتر در سراسر جهان

74880_74854_2017.03.06UWAANNUAL-HR-61BusinessSchool.jpg


پنج دلیل برای مطالعه در UWA

پیدا کردن آنچه مردم را الهام می کند تا ما را با اهداف خود دنبال کنند.


تجربه دانشجویان پر جنب و جوش

در مجاورت رودخانه سوان، دانشگاه پرت ما یکی از زیباترین در استرالیا با ساختمان های ماسه سنگی است که در میان باغ های ذکر شده میراث قرار دارند. ما فقط 10 دقیقه از پارک اصلی خرید و کسب و کار منطقه و نزدیک به بسیاری از سواحل خیره کننده شهر است.

در محوطه دانشگاه، مجموعه ای از امکانات ضروری برای لذت بردن از جمله کافه ها، کتابخانه ها، کتابفروشی ها، محوطه فرهنگی پر جنب و جوش و تن باشگاه ها و جوامع برای پیوستن به زندگی و زندگی دانشجویی به طور کامل خواهید داشت. انجمن پشتیبانی دانشجویان ما به این معنی است که شما می توانید دست خود را در داوطلبانه امتحان کنید، مشاوره مستقل در مورد موضوعات مختلف و یا در یکی از رویدادهای مختلف و در محوطه دانشگاه قرار بگیرید.


ساختار دوره نوآورانه

اهداف هر چه که باشد، یک درجه UWA دنیایی از امکانات را ایجاد می کند. حدود 20 درصد از مشاغل امروز در 20 سال گذشته وجود نخواهد داشت (CEDA، 2015)، بنابراین ما به آمادگی بهتر برای شغل در آینده اعتقاد داریم.

ساختار دوره ابتکاری ما تنها نوعی از نوع آن در WA است و بر اساس یک مدل جهانی است. این بدان معنی است که شما می توانید منافع خود را دنبال کنید و فرصت های حرفه ای خود را در همان زمان به حداکثر برسانید. این انعطاف پذیری شما را از جمعیت جدا می کند و کلید موفقیت حرفه ای در آینده است.


رتبه بندی و رتبه بندی

ما رتبه اول در استرالیا را برای تقاضای دانش آموزان برابر می کنیم، فارغ التحصیل شدن حقوق اولیه، شدت تحقیق و کمک های پژوهشی براساس اقدامات کلیدی در راهنمای دانشگاه ها 2016 است. رتبه بندی جهانی QS به ما بهترین امتیاز ممکن را داده است - 5 ستاره - یکی از بالاترین درصد دانشگاه ها در سراسر جهان. با توجه به رتبه بندی دانشگاه های جهان QS بر اساس موضوع، هفت موضوع موضوع ما در رتبه 50 جهان قرار دارند.


نتایج تحصیلات تکمیلی

درجه UWA شما سرمایه گذاری در آینده شما است. فارغ التحصیلان ما به طور مرتب از حقوق و دستمزد کارگران فارغ التحصیل می شوند. ما همکاری های صنعت قوی را جشن می گیریم، به علاوه تجربه های عملی و واقعی در دنیای مجازی علاوه بر فرصت های حرفه ای شبکه های حرفه ای نیز ارائه می دهیم. این رویکرد یادگیری در دست کار است که توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند است و تضمین می کند که شما آماده کار حرفه ای هستید. فارغ التحصیلان ما همچنان الهام بخش و تأثیر مثبتی بر جامعه دارند.


تغییر جهان از طریق تحقیق

به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی، ما بخشی از گروه هشت (یک ائتلافی از دانشگاه های برتر در کشور است) و یکی از دو عضو استرالیا در شبکه جهانی دانشگاه ها هستیم. ما همچنین یکی از بنیانگذاران شبکهی Matariki از دانشگاههای با کیفیت بالا و تحقیقاتی با تمرکز خاص بر تجربه دانشجویی هستیم.

در طول سالها، ما برای جذب کارکنان با درجه بالا، کارشناسان، محققان و دانش آموزان در سراسر جهان همچون پروفسور بری مارشال، برنده جایزه نوبل خود شدیم و در سالانه حدود 80 درصد کل کمک های پژوهشی دانشگاه های WA را دریافت می کنیم.

74881_74849_2017.03.09UWAANNUAL-HR-66.jpg


اتصالات صنعت

در UWA شما نه تنها به سمت یک مدرک تحصیل خواهید کرد، بلکه فرصتی را برای کسب تجربه با ارزش برای حرفه آینده خود خواهید داشت.


مربیگری

با یک مشاور حرفه ای برای مشاوره یک نفره و مهارت های خود ارتباط برقرار کنید.


تجربه غیر اختصاصی برای اعتبار

شبکه ما از مکان های صنعتی اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن مکان های نامناسب.


جایگذاری برای اعتبار

برای اعطای اعتبار و یا تمرین به عنوان بخشی از مدرک خود تنظیم شده است.

74882_74853_2017.03.20UWAANNUALDAY10.-116.jpg

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Perth

    35 Stirling Highway, 6009, Perth

سوالات