Keystone logo
© University of Winchester
University of Winchester

University of Winchester

University of Winchester

مقدمه

University of Winchester دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا به پتانسیل کامل خود دست یابند و در جهان تفاوت ایجاد کنند. پردیس های دوستانه و جمع و جور این دانشگاه که در وینچستر، یک شهر زیبا و منحصر به فرد انگلیسی با میراث غنی و فرهنگ معاصر پر جنب و جوش قرار دارد، به دانشجویان مزایای زندگی شهری و دانشگاهی را می دهد. ما با اتصالات حمل و نقل عالی در موقعیت خوبی قرار داریم که به شما امکان می دهد در عرض یک ساعت به لندن یا ساحل برسید و فرودگاه ساوتهمپتون فقط 10 دقیقه با قطار فاصله دارد.

این دانشگاه مجموعه ای از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که در پنج دانشکده ما تدریس می شوند:

  • دانشکده تجارت و فناوری های دیجیتال: یک دانشکده مدرن و آینده نگر که طیف وسیعی از شاگردان از جمله حسابداری، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، علوم کامپیوتر و بازاریابی را ارائه می دهد.
  • دانشکده تعلیم و تربیت و هنر: دارای سابقه طولانی و تثبیت شده در ارائه مدارک با کیفیت بالا، و محل مؤسسه آموزش، گروه آموزش و مطالعات دوران کودکی، گروه هنرهای نمایشی، و دانشکده رسانه و فیلم است.
  • دانشکده بهداشت و رفاه: مدارک برجسته ای که متعهد به پیشرفت سلامت و رفاه برای تمام زندگی هستند. این دانشکده شامل رشته های پرستاری، فیزیوتراپی، مددکاری اجتماعی، رفاه حیوانات و ورزش می باشد.
  • دانشکده علوم انسانی و اجتماعی: ما علاقه مند به آنچه ما را انسان می کند، آموزش پژوهشی و پشتیبانی برجسته در انسان شناسی ارائه می دهیم. باستان شناسی; تاریخ؛ روانشناسی؛ علوم اجتماعی از جمله سیاست و جغرافیا؛ فلسفه؛ انگلیسی و نوشتن خلاق.
  • دانشکده حقوق، جنایت و عدالت: دانشکده با گرد هم آوردن گروه حقوق و گروه پلیس، جرم شناسی و پزشکی قانونی، از یک رویکرد بین رشته ای برای ارائه طیف پویا از مدارک تحصیلی استفاده می کند که استفاده از امکانات تخصصی را ارائه می دهد.

مکان ها

  • Winchester

    University of Winchester Sparkford Road, SO22 4NR, Winchester

سوالات