Keystone logo
University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

مقدمه

دانشگاه Stellenbosch مدرسه کسب و کار (USB)، واقع در منطقه کسب و کار دره TYGER در بخش شمالی شهر کیپ تاون، آفریقای جنوبی، ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های مدیریت و رهبری معتبر بین المللی.

USB به عنوان یک مدرسه بالا در شبکه مدرسه کسب و کار بین المللی شناخته شده است. AACSB، AMBA EQUIS و: این اولین مدرسه از یک دانشگاه آفریقایی برای دریافت هر سه اعتبارنامه بین المللی بود. USB نیز نام برده شده شماره 1 مدرسه کسب و کار در آفریقای جنوبی در سال 2015 توسط PMR.africa.

به طور کلی، USB تلاش برای توسعه رهبران از طریق آموزش کسب و کار به خوبی پایه و پژوهش است.

برنامه های USB را مربوط به آفریقای جنوبی، دیگر کشورهای آفریقایی و فراتر از آن است. و بالاتر از MBA گل سرسبد USB است، که بیش از یک دوره کوتاه از سال 2016 ارائه شده، USB ارائه می دهد برنامه در امور مالی توسعه، توسعه رهبری، مدیریت مربیگری، آینده پژوهی و مدیریت پروژه.

مجموعه ای از برنامه های:

MBA (تمام وقت و مدولار) MPhil در توسعه مالی MPhil در آینده پژوهی MPhil در مدیریت مربیگری دکترا در مدیریت کسب و کار دکترا در توسعه مالی دکترا در مطالعات آینده دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار و مدیریت دیپلم کارشناسی ارشد در آینده پژوهی دیپلم کارشناسی ارشد در توسعه رهبری دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه دیپلم کارشناسی ارشد در امور مالی توسعه دیپلم کارشناسی ارشد در برنامه ریزی مالی آموزش اجرایی

دلیل برای شما باید USB را انتخاب کنید

سه اعتبارنامه های بین المللی

USB دارد تضمین کیفیت در قالب AACSB، AMBA EQUIS و اعتبار. USB بود اولین مدرسه از یک دانشگاه آفریقایی برای برگزاری هر سه اعتبارنامه های بین المللی برای مدارس کسب و کار.

قرار گرفتن در معرض بین المللی

مشارکت بین المللی USB است که توسط سه اعتبارنامه بین المللی خود، بدن دانش آموز بین المللی خود را نشان داد، بازدید دانش آموزان اعضای هیات علمی و مبادلات بین المللی، اجباری MBA ماژول بین المللی تحصیل در یک مدرسه کسب و کار خارجی در برنامه MBA، حضور خود را در بسیاری از قاره آفریقا قطعات، و همکاری با مدارس کسب و کار در همه قاره ها.

تخصص آفریقا متمرکز

USB کسب و کار شریک دانش خود را در آفریقا است. مدرسه برای تخصص آفریقایی متمرکز آن در مناطق از جمله امور مالی توسعه، اخلاق و حاکمیت شرکتی، توسعه رهبری شخصی، مربیگری مدیریت، تحقیقات آینده و اقتصاد نوظهور کشور شناخته شده تبدیل شده است.

توسعه رهبری

تمرکز بر توسعه رهبری بخشی از برنامه های ما - به ویژه MBA و دیپلم کارشناسی ارشد در توسعه رهبری. تخصص رهبری USB است در برابر استانداردهای بین المللی محک و تایید شده توسط بدن در حال رشد از موسسات تحقیقاتی مورد احترام است.

یادگیری مشارکتی

یادگیری مشارکتی از ویژگی های کلیدی برنامه USB است و این تعامل شدید به زندگی در حال تغییر تجربه تحصیل در با ما کمک می کند. هر دانش آموز شرایط مختلف، تجربه مدیریت و دانش فرهنگی به جدول به ارمغان می آورد.

تنوع

در سفر مطالعه خود را در USB، شما با مردم از طیف گسترده ای از فرهنگ ها و کشورهای همکاری خواهد کرد. دانش آموزان از سراسر آفریقای جنوبی، بقیه آفریقا و جهان آمده است. این تنوع عمق به تجربه یادگیری خود اضافه کنید و به شما کمک کند برای ساخت شبکه های با ارزش از اطلاعات تماس کسب و کار و دانشجویان هم که به شما یک عمر طول بکشد. www.usb.c.za

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Cape Town

    Carl Cronjé Drive, Bellville, 7530, Cape Town

سوالات