Keystone logo
USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

مقدمه

جهانی اجرایی MBA (گمبا) در شانگهای نشان دهنده یک همکاری قوی بین این دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مارشال دانشکده بازرگانی و کالج Antai جایو دانشگاه شانگهای تانگ از اقتصاد و مدیریت، گرفتن بهترین تجربه آموزشی واقعا جهانی است.

دانش آموزان گمبا از سراسر جهان گرد هم می آیند تا از اعضای هیئت علمی فوق العاده یادگیری و به اشتراک گذاشتن تجارب ارزشمند است. این برنامه جذب مقطع گسترده ای از حرفه ای کسب و کار: آنها مدیران ارشد از شرکت های چند ملیتی، خصوصی و عمومی، کارآفرینان و رهبران کسب و کار متعلق به خانواده است.

مزایای یک درجه گمبا بی تردید هستند: کلاس های مربوطه توسط اعضای هیات علمی فوق العاده، یک شبکه برجسته جهانی، و دوستی مادام العمر در سراسر جهان USC تروجان خانواده آموزش داده شود.

مشارکت گمبا

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی

USC (دانشگاه کالیفرنیای جنوبی) است خصوصی، نه برای سود، غیر فرقه ای، دانشگاه تحقیقاتی، در سال 1880 با کمپ اصلی در لس آنجلس، کالیفرنیا تاسیس شد. به عنوان قدیمی ترین دانشگاه های پژوهشی خصوصی در کالیفرنیا، USC در طول تاریخ تعداد زیادی از رهبران کسب و کار منطقه و حرفه ای آموزش. در دهه های اخیر، این دانشگاه نیز موقعیت خود را در لس آنجلس اهرمی برای ایجاد روابط با موسسات تحقیقاتی و فرهنگی در سراسر آسیا و حاشیه اقیانوس آرام. منعکس کننده وضعیت لس آنجلس به عنوان یک شهرستان جهانی، USC دارای بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی از هر دانشگاه در ایالات متحده است. در سال 2011، USC در میان بالا 10 رویای کالج در کشور نامگذاری شد.

دانشگاه جیائو تونگ شانگهای

دانشگاه تانگ جایو شانگهای (SJTU) به طور گسترده ای به عنوان یکی از پنج دانشگاه برتر چین شناخته شده است. SJTU در سال 1896 توسط ShengXuanhuai تاسیس شد و به همین دلیل یکی از قدیمی ترین دانشگاه در چین است. SJTU تعداد زیادی از افراد برجسته پرورش داده است و سهم قابل توجهی به رفاه ملت به ویژه در توسعه علم و فن آوری ساخته شده است. فارغ التحصیلان معروف ما عبارتند از وزیر سابق کل حزب کمونیست جیانگ زمین، بنیانگذار برنامه پرتاب موشک از PRC در کیان Xuesen، و صدها نفر از others.More از 200 دانشگاهیان از آکادمی چین علوم و آکادمی مهندسی فارغ التحصیلان SJTU هستند.

دانشکده مارشال از کسب و کار

از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مارشال دانشکده کسب و کار یک تحقیق خصوصی و نهاد علمی متعهد به آموزش رهبران جهانی فردا است. رتبه به عنوان یکی از مدرسه برتر کشور برای حسابداری، امور مالی، کارآفرینی و مطالعات کسب و کار بین المللی، مارشال همچنین تاریخ غنی و پر جنب و جوش جامعه از نظام دانشگاهی USC سهام.

کالج Antai اقتصاد و مدیریت

همانطور که در مورد نهاد پدر و مادر ما، SJTU است، کالج Antai اقتصاد و مدیریت (ACEM) به طور گسترده ای به عنوان یک مدرسه بالا و پنج کسب و کار در چین شناخته شده است. با بدن دانش آموز در مجموع نزدیک به 6000، و یک دانشکده 200، ACEM همچنان به رهبری آموزش کسب و کار رو به جلو در چین و در آسیا. ACEM تنها مدرسه کسب و کار در چین به سه معتبر است: با AACSB، Equis و AMBA، شده است و توسط بار مالی به عنوان شماره رتبه بندی شده است 2 در چین برای تحقیقات بین المللی مربوطه می باشد.

مکان ها

  • Shanghai

    Room 102, South Building, Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University, 535 Fahuazhen Road , 200052, Shanghai

برنامه ها

سوالات