We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© USCA Marketing Dept
University of South Carolina Aiken

University of South Carolina Aiken

University of South Carolina Aiken

مقدمه

دانشکده مدیریت بازرگانی آیکن دانشگاه کارولینای جنوبی (USCA) یک دوره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) را به صورت حضوری ارائه می دهد. هر گروه در ترم پاییز شروع می شود و پس از اتمام موفقیت آمیز تمام دوره ها در پایان ترم بهار بعدی فارغ التحصیل می شود. دانش‌آموزانی که در MBA روزانه USCA ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند انتظار داشته باشند که در ساعات کاری استاندارد (MF، 8 صبح تا 5 بعد از ظهر) در کلاس‌ها شرکت کنند. برنامه ما به دانشجویان اجازه می دهد تا از طریق دوره های حضوری، بازدید از اساتید و رویدادهای داخل دانشگاه، فرصت های شبکه ای را در بین همکلاسی ها و رهبران صنعت ایجاد کنند. دانشکده مدیریت بازرگانی USCA یک برنامه درسی را ارائه می دهد که استانداردها و انتظارات اعتباربخشی AACSB را برآورده می کند تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان مشاغل موفق را به دست آورده و حفظ می کنند.

تاریخچه USC Aiken

ایجاد مشارکت سنگ بنای دانشگاه کارولینای جنوبی آیکن از زمان تأسیس آن در سال 1961 بوده است. در آن زمان بود که شهروندان جامعه آیکن نیاز به یک موسسه آموزش عالی محلی را ابراز کردند. در یک تظاهرات واقعی از سیاست مردمی، جامعه برای نشان دادن حمایت خود از دانشکده ای که در آن منطقه تأسیس می شود، گرد هم آمدند. از طریق قوانین ایالتی، یک هیئت حاکمه تشکیل شد، کمیسیون آموزش عالی شهرستان آیکن، که همچنان بر ماموریت دانشگاه نظارت می کند.

دانشگاه کارولینای جنوبی، دانشگاه برجسته ایالتی که در سال 1801 تأسیس شد، شروع به ارائه دوره‌هایی در آیکن برای دانشجویان علاقه‌مند به تکمیل مدرک خود در کلمبیا کرد. USC Aiken چهارمین پردیس تاسیس شد از هشت دانشگاه که در نهایت سیستم USC ​​را تشکیل می‌دهند. سه عضو هیأت علمی تمام وقت، یک منشی و 139 دانشجو برای اولین ترم تحصیلی دانشگاه در سپتامبر 1961 پیوستند. کلاس ها در «بانکسیا»، یک عمارت مستعمره زمستانی سابق در مرکز شهر آیکن برگزار شد. به مدت 11 سال، اولین دانشجویان این دانشگاه در ساختمانی که به عنوان محل زندگی توسعه داده شده بود، در کالج شرکت کردند و آهنگسازی را در منطقه ای که زمانی سالن رقص بود و جبر در اتاق نشیمن سابق مطالعه کردند.

با گذشت سالها، جمعیت دانشجویی افزایش یافت و نیاز به مکان فیزیکی جدید برای محوطه دانشگاه ایجاد شد. دانشگاه این ملک را از شرکت گرانیتویل خریداری کرد و در سال 1972 از بانکسیا به محل فعلی خود نقل مکان کرد. یک ساختمان چند منظوره ساخته شد که بعداً ساختمان اداری رابرت ای. پنلند نام گرفت. حیاط باز این ساختمان دارای یکی از برجسته‌ترین نشانه‌های پردیس، مجسمه دو گره اثر هنرمند چارلز پری است که نمادی از روابط نزدیک دانشگاه با جامعه محلی است. در آن زمان، بیشتر تصور می‌کردند که این تنها ساختمانی است که برای پردیس مورد نیاز بوده است. با این حال، دانشگاه در سال‌های بعد بیش از 20 ساختمان و امکانات ورزشی را اشغال کرد.

به عنوان یک گام طبیعی بعدی، USC Aiken شروع به جستجوی خودمختاری در سیستم USC ​​کرد تا دانش‌آموزان بتوانند مدرک خود را در آیکن شروع کرده و تکمیل کنند. در سال 1977، این دانشگاه به‌عنوان کالج ارشد توسط کمیسیون کالج‌های انجمن کالج‌های جنوبی، که اکنون به عنوان انجمن جنوبی کالج‌ها و کمیسیون مدارس در کالج‌ها (SACSCOC) شناخته می‌شود، به طور کامل به عنوان کالج ارشد مورد تایید قرار گرفت و اولین مدرک کارشناسی خود را اعطا کرد. برنامه های کارشناسی ارشد در سال 1994 در محوطه دانشگاه ارائه شد.

این موسسه در دهه 1960 شروع به تشکیل تعداد محدودی از تیم های ورزشی به عنوان بخشی از NAIA کرد. دانش‌آموزان-ورزشکار آیکن USC، پیسرها را به عنوان طلسم خود انتخاب کردند، که به دلیل وضعیت شناخته شده آیکن به عنوان یک جامعه سوارکاری نامگذاری شد. در سال 1990، USC Aiken به وضعیت NCAA Division II دست یافت و عضو منشور کنفرانس بسیار رقابتی کمربند هلو شد. امروز، پیسر اتلتیک میزبان 11 تیم ورزشی مردانه و زنانه است، از جمله تیم گلف مردان قهرمان سه دوره ملی.

از سال 1961، شش رهبر مسیر دانشگاه را طی کرده اند. آقای کریس شارپ (1961-1962)، آقای بیل کاسپر (1963-1983)، دکتر رابرت الکساندر (1983-2000)، دکتر توماس هالمن (2000-2012)، و دکتر ساندرا جردن (2012-2021) و دکتر دانیل هیمرمن (2021 تا کنون) بر پردیس نظارت داشته اند زیرا از یک موسسه رفت و آمد به یک پردیس مسکونی سنتی تر تبدیل شده است.

امروزه، USC Aiken در بین سه کالج برتر لیسانس دولتی در جنوب توسط US News & راهنمای گزارش جهانی "بهترین کالج ها" برای بیست و دو سال متوالی. بیش از 3500 دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند و تقریباً 500 دانشجو هر ساله فارغ التحصیل می شوند. USC Aiken مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در بیش از 50 برنامه تحصیلی ارائه می دهد و در عین حال بسیاری از پیشنهادات یک دانشگاه بزرگ را در یک محوطه کوچک و دوستانه با اندازه کلاس های صمیمی و توجه شخصی ارائه می دهد. تعهد به ادامه مشارکت در تار و پود فرهنگ دانشگاه تنیده شده است.

بیانیه مأموریت

دانشکده مدیریت بازرگانی USC Aiken یک آموزش تجاری متحول کننده ارائه می دهد که دانش آموزان را برای دستیابی به اهداف شغلی خود و ایجاد تأثیر مثبت بر جامعه توانمند می کند.

بیانیه چشم انداز

چشم انداز دانشکده مدیریت بازرگانی USCA این است که جامعه تجاری را به طور کامل درگیر کند تا رهبران تجاری با دیدگاه های آینده نگر برای بهبود جامعه ایجاد کنند.

232746_Picture1.png

پذیرش ها

پذیرش فارغ التحصیل

لطفاً ریز نمرات الکترونیکی را مستقیماً توسط دانشگاه به آدرس href="[email protected] ارسال کنید.

دانشجویان با توجه به معیارهای زیر در برنامه MBA پذیرش می شوند:

 1. تکمیل موفقیت آمیز مدرک لیسانس از یک موسسه آموزش عالی معتبر با معدل کلی بیشتر یا مساوی 3.0
 2. برای دانش آموزان با معدل 2.50 تا 2.99:
  • ممکن است پذیرش مشروط را انتخاب کند و باید معدل 3.0 را در دوازده ساعت اول دوره تحصیلات تکمیلی خود حفظ کند، یا
  • ممکن است یک نمره GMAT/GRE ارسال کنید که توسط کمیته بررسی می شود و به طور کلی همراه با نمرات، برنامه تحصیلی و دانشگاه های شرکت کننده در نظر گرفته می شود. کمیته می تواند انتخاب کند که متقاضی را به طور کامل بپذیرد یا آنها را به صورت مشروط مانند بالا بپذیرد.

برنامه تحصیلات تکمیلی

علاوه بر درخواست فارغ التحصیلی، مدرک ایمن سازی، مدرک شهروندی و ریز نمرات رسمی از همه دانشگاه های شرکت کننده باید ارائه شود.

پذیرش بین المللی

USC Aiken پذیرای دانشجویان از سراسر جهان است. ما دانشجویانی از بیش از 28 کشور در پردیس خود داریم، از جمله کانادا، آنگولا، فرانسه، آلمان، برمودا، باهاما، چین، برزیل، آرژانتین، تانزانیا، نیجریه و بسیاری دیگر. دانشجویان بین المللی یکی از موفق ترین دانشجویان ما از نظر تحصیلی و اجتماعی هستند و بخشی جدایی ناپذیر از پردیس بسیار متنوع ما هستند. این کمک می کند تا با افزودن تجربیات اجتماعی، شخصی و دانشگاهی منحصر به فرد برای همه دانش آموزان، محوطه دانشگاه ما را غنی کنیم.

چه نوع درخواستی را باید تکمیل کنید؟

تمامی درخواست ها به صورت آنلاین ارسال خواهد شد.

برای گروه MBA، آنها باید گزینه MBA در دانشگاه تمام وقت روزانه (فقط شروع پاییز) را انتخاب کنند.

الزامات مهارت انگلیسی

 • متقاضیانی که از انگلیسی به عنوان زبان استفاده روزمره خود استفاده نمی کنند، باید توانایی موفقیت در برنامه درسی دانشگاهی متوسط انگلیسی را نشان دهند. این امر به تضمین موفقیت دانش آموز هم از نظر تحصیلی و هم از نظر اجتماعی کمک می کند. USC Aiken آزمون‌های تافل، آیلتس، PTE و Duolingo را می‌پذیرد تا دانش‌آموزانی که انگلیسی زبان مورد استفاده روزمره آنها نیست، مهارت انگلیسی را نشان دهد. دانشجویان باید حداقل یکی از شرایطی را که برای پذیرش در نظر گرفته می شود، داشته باشند. نتایج نمرات باید مستقیماً از آژانس آزمایشی به USC Aiken Admissions ارسال شود تا رسمی در نظر گرفته شود. نمرات ارائه شده توسط دانشجویان غیر رسمی است و نمی توان از آنها برای تصمیم گیری رسمی برای پذیرش استفاده کرد
 • معافیت از این شرط به طور خودکار به دانش‌آموزان کشورهایی اعطا می‌شود که زبان انگلیسی زبان مادری و/یا زبان رسمی برای آموزش آکادمیک است. در صورتی که کشور بومی متقاضی یکی از موارد زیر باشد، نیازی به آزمون مهارت زبان انگلیسی نیست
آنگویلا کنیا
آنتیگوا و باربودا لسوتو
استرالیا لیبریا
باهاما مونتسرات
باربادوس نیوزلند
بلیز سیرا لئون
برمودا آفریقای جنوبی
جزایر ویرجین بریتانیا سنت کریستوفر (سنت کیتس)
کانادا (به جز کبک) سنت لوسیا
جزایر کیمن سنت وینسنت
دومینیکا سوازیلند (اسواتینی)
گامبیا تانزانیا
غنا ترینیداد و توباگو
جبل الطارق جزایر تورکس و کایکوس
گرانادا اوگاندا
گویان انگلستان
ایرلند زامبیا
جامائیکا زیمبابوه

آزمون TOEFL Paper Paper Test (PBT)

 • پذیرش منظم - دانشجو باید نمره 551 یا بهتر را دریافت کند
 • پذیرش موقت - دانش آموزانی که نمره بین 500-550 دریافت می کنند ممکن است پذیرفته شوند، اما باید در ترم اول حضور خود، انگلیسی 110، III، یا هر دو، انگلیسی به عنوان زبان دوم را بگذرانند. مکان برای پذیرش موقت بر اساس نمرات گروه شما خواهد بود.

آزمون اینترنتی تافل (IBT)

 • پذیرش منظم - یک دانش آموز باید نمره 80 یا بهتر را دریافت کند
 • پذیرش موقت - دانشجویانی که نمره بین 61 تا 79 دریافت می کنند ممکن است پذیرفته شوند، اما باید در ترم اول حضور خود، زبان انگلیسی 110، III یا هر دو، انگلیسی را به عنوان زبان دوم بخوانند. مکان برای پذیرش موقت بر اساس نمرات گروه شما خواهد بود.

سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS)

 • پذیرش منظم - یک دانش آموز باید نمره 6.0 یا بهتر را دریافت کند
 • پذیرش موقت - دانش آموزانی که نمره بین 5.5 تا 6.0 دریافت می کنند ممکن است پذیرفته شوند، اما ملزم به گذراندن زبان انگلیسی 110، III، یا هر دو، انگلیسی به عنوان زبان دوم، در ترم اول حضور خواهند بود. مکان برای پذیرش موقت بر اساس نمرات گروه شما خواهد بود.

آزمون انگلیسی پیرسون (PTE Academic)

 • پذیرش منظم - یک دانش آموز باید نمره 53 یا بالاتر را دریافت کند
 • پذیرش موقت - دانشجویانی که نمره بین 42 تا 52 دریافت می کنند ممکن است پذیرفته شوند، اما باید در ترم اول حضور خود، انگلیسی 110، 111 یا هر دو، انگلیسی به عنوان زبان دوم را بخوانند. مکان برای پذیرش موقت بر اساس نمرات گروه شما خواهد بود.

آزمون انگلیسی Duolingo (DET)

 • پذیرش منظم – دانشجو باید نمره 105 یا بالاتر را دریافت کند
 • پذیرش موقت - دانشجویانی که نمره بین 95 تا 100 دریافت می کنند ممکن است پذیرفته شوند، اما باید در ترم اول حضور خود، انگلیسی 110، 111 یا هر دو، انگلیسی به عنوان زبان دوم را بخوانند. مکان برای پذیرش موقت بر اساس نمرات گروه شما خواهد بود.

پذیرش مشروط

برای دانش آموزان با معدل 2.50 تا 2.99:

 • ممکن است پذیرش مشروط را انتخاب کند و باید معدل 3.0 را در دوازده ساعت اول دوره تحصیلات تکمیلی خود حفظ کند، یا
 • ممکن است یک نمره GMAT/GRE ارسال کنید که توسط کمیته بررسی می شود و به طور کلی همراه با نمرات، برنامه تحصیلی و دانشگاه های شرکت کننده در نظر گرفته می شود. کمیته می تواند انتخاب کند که متقاضی را به طور کامل بپذیرد یا آنها را به صورت مشروط مانند بالا بپذیرد.

اعتیار سنجی ها

AACSB معتبر شناخته شد

زندگی و امکانات پردیس

تورهای پردیس روز هفته

برای ارائه سریع یکی از مشاوران ثبت نام ما به ما بپیوندید تا صحنه را آماده کنید، شامل حقایق و ارقامی که باید در مورد USC Aiken بدانید. ما مراحل پذیرش و جدول زمانی، اصول اولیه کمک مالی و هزینه حضور را بررسی خواهیم کرد و به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ خواهیم داد. سپس با گروه کوچکی از خانواده‌های آینده نگر پیسر در محوطه دانشگاه قدم می‌زنید، چهارخانه زیبا، کلاس‌های درس، مسکن آپارتمانی، امکانات غذاخوری و موارد دیگر را که توسط یکی از سفیران داوطلب دانشجو هدایت می‌شود، ببینید. لطفاً توجه داشته باشید که تور ما معمولاً 75 دقیقه طول می کشد و محوطه دانشگاه شامل زمین های تپه ای و چندین بخش است که گروه در معرض عناصر قرار می گیرد. لطفا کفش پیاده روی راحت بپوشید و متناسب با آب و هوای روز لباس بپوشید.

تورهای نور ستاره

همان تجربه عالی تور پردیس روز هفته را در زیر نور ستاره ها تجربه کنید. پردیس زیبای ما را زیر ستارگان بگردید تا آپارتمان‌های دانشجوی سال اول را مشاهده کنید، بیاموزید که در کلاس‌های درس و از اعضای هیئت علمی ما چه انتظاراتی داشته باشیم، و جزئیات پذیرش، کمک‌های مالی، زندگی دانشجویی و سایر زمینه‌های کلیدی زندگی پردیس را دریافت کنید.

خانه باز

اینها چندین بار در سال برگزار می شوند و جامع ترین فرصت های بازدید از پردیس ما هستند. تجربه Open House نه تنها شما را به گشت و گذار در پردیس زیبای ما و آپارتمان های دانشجوی سال اول می برد، بلکه به شما این امکان را می دهد که از اعضای هیئت علمی ما در مورد آنچه در کلاس های درس ما انتظار دارید بشنوید. همچنین جزئیات پذیرش، کمک های مالی، زندگی دانشجویی و سایر زمینه های کلیدی زندگی دانشگاه را جمع آوری خواهید کرد. دانش‌آموزان همچنین زمان پرسش و پاسخ (بدون والدین) با دانش‌آموزان فعلی خواهند داشت تا هر گونه سؤالی را که ممکن است در ذهنشان باشد بپرسند! به عنوان بخشی از برنامه یک ناهار رایگان خوشمزه در سالن غذاخوری سرو می شود. اگر قبلاً درخواست نداده اید، فرصتی برای انجام این کار قبل از خروج خواهید داشت. مناسب برای دانشجویان سال اول آینده و دانشجویان انتقالی. لطفاً توجه داشته باشید که تور پیاده روی پردیس ما معمولاً 75 دقیقه طول می کشد و پردیس شامل زمین های تپه ای و چندین بخش است که در آن گروه در معرض عوامل قرار می گیرد. لطفا کفش پیاده روی راحت بپوشید و متناسب با آب و هوای روز لباس بپوشید.

بازدیدهای شنبه

برای ارائه سریع یکی از مشاوران ثبت نام ما در مورد تمام اطلاعات لازم در مورد فرصت های USC Aiken و پذیرش و روند ثبت نام / جدول زمانی به ما بپیوندید. سپس یک تور پیاده روی یک ساعته در محوطه دانشگاه به رهبری سفیران داوطلب دانشجو داشته باشید، جایی که گزینه های مسکن، امکانات غذاخوری، کلاس درس و موارد دیگر را مشاهده خواهید کرد! پس از تور، شما این گزینه را خواهید داشت که سؤالات بعدی بپرسید و حتی مراحل بعدی را در فرآیند پذیرش/ثبت نام خود انجام دهید. این رویداد از ساعت 10 صبح آغاز می شود و باید تا ظهر به پایان برسد. لطفاً توجه داشته باشید که تور پیاده روی پردیس ما معمولاً 75 دقیقه طول می کشد و پردیس شامل زمین های تپه ای و چندین بخش است که در آن گروه در معرض عوامل قرار می گیرد. لطفا کفش پیاده روی راحت بپوشید و متناسب با آب و هوای روز لباس بپوشید.

جمعه های متمرکز

اگر به دنبال محتوای دانشگاهی عمیق تر هستید، در یک فضای سرگرم کننده و تعاملی، رویداد مناسب را پیدا کرده اید! جمعه های متمرکز USC Aiken رویدادهای کوچکتری هستند که برای دانشجویان آینده نگر علاقه مند به یک رشته یا رشته تحصیلی خاص برگزار می شوند. در طول روز، از روسای مدرسه یا کالج می شنوید، در حین شرکت در فعالیت های عملی، با اساتید و دانشجویان ارتباط برقرار می کنید، یک جلسه پذیرش سریع/کمک مالی داشته باشید و از یک تور پردیس با سفیران داوطلب دانشجو لذت ببرید.

مکان ها

 • Aiken

  University Parkway Aiken, 471, SC 29801, Aiken

برنامه ها

سوالات