Keystone logo
Valparaiso University

Valparaiso University

Valparaiso University

مقدمه

Valparaiso University دانشگاهی با رتبه برتر است که بیش از 15 برنامه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد و دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند. با تمرکز بر توسعه مشاغل حرفه ای، ماموریت ما در Valpo ایجاد رهبرانی است که برای ایجاد دنیایی بهتر به جوامع خود خدمت می کنند. هر یک از برنامه های ما به مهارت هایی می پردازد که برای رهبر شدن نیاز دارید و در عین حال بر اهمیت خدمت به دیگران برای ایجاد دنیایی بهتر تأکید می کند. شما می توانید MBA را از برنامه های تجاری معتبر AACSB ما انتخاب کنید.

مدرسه کسب و کار ما در 5 درصد برتر مدارس بازرگانی در جهان قرار دارد و بر روی پایداری و عملکرد اخلاقی تمرکز دارد و به رهبران کمک می کند «با انجام کارهای خوب خوب عمل کنند». برنامه فناوری اطلاعات ما دارای گواهی STEM است و دری را برای فرصت های OPT و CPT گسترده در ایالات متحده باز می کند و فارغ التحصیلان را برای کار در تجارت و صنعت در سراسر جهان آماده می کند. با تمرکز بر اپیدمیولوژی، برنامه تحصیلات تکمیلی ما در بهداشت عمومی دانشجویان را برای رسیدگی به نیازهای کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته آماده می کند.

کارشناسی ارشد ما در اقتصاد بین الملل در آماده سازی فارغ التحصیلان برای کار در انواع تنظیمات خصوصی و دولتی پیشرو است. برنامه های محبوب در کالج حرفه های بهداشتی شامل کارشناسی ارشد پرستاری، با تمرکز بر آموزش مربیان پرستار برای توسعه پزشکانی است که می توانند نسل بعدی پرستاران را آموزش دهند، و مدرک دکترای کاردرمانی.

در کالج هنر و علوم، دانشجویان مدارک خود را در مدیریت ورزش، رسانه های دیجیتال و ورزشی، تجزیه و تحلیل داده ها و مدل سازی، و موارد دیگر تکمیل می کنند! Valparaiso University مدرسه کوچکی است که فقط 1 ساعت از شیکاگو فاصله دارد و خدمات شخصی‌سازی شده را با دسترسی به یکی از بزرگترین شهرهای کشور ارائه می‌کند. به فهرست رو به رشد Valparaiso University فارغ التحصیلان از بیش از 40 کشور بپیوندید و آینده ای را که می خواهید برای خود بسازید.

مکان ها

  • Valparaiso

    Chapel Drive,1700, 46383, Valparaiso

سوالات