Keystone logo
Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

مقدمه

بنابراین اولین مدرسه vatel با یک روش آموزشی منحصر به فرد و اساسی در پاریس افتتاح شد: گذراندن دوره های نظری و همراه با یک تجربه حرفه ای با استفاده از آنچه در کلاس آموخته بود. برای رسیدن به این هدف ، هر مدرسه vatel دارای رستوران و یا هتلی در دانشگاه بود که دانشجویان می توانستند دانش خود را از طریق استفاده حرفه ای از آن با مشتریان واقعی بررسی کنند.

vatel دارای 50 مدرسه مدیریت مهمان نوازی است که در اروپا ، آمریکا ، آسیا و آفریقا واقع شده است. آنها رسالت یکسانی دارند: آماده سازی نسل های جوان برای ساختن آینده حرفه ای خود در صنایع بین المللی مهمان نوازی و گردشگری.

vatel تصمیم گرفته است: آموزش روشهای مدیریت مبتنی بر دو قرن سابقه در صنعت مهمان نوازی ، بر اساس خدمات با کیفیت بالا و رضایت مشتری. این شامل تمام جنبه های فرهنگی مشتری ، از کشوری که هتل در آن واقع شده تا پرسنل آن است. انتقال هنر مهمان نوازی فرانسوی ، که در سراسر جهان به عنوان نشانه ای از کیفیت ، خوش سلیقگی و برتری شناخته شده است. در تمام کشورهای غیرفرانسوی زبان که گروه ما در آن فعالیت می کند ، زبان فرانسه را آموزش دهید.

ما اکنون 35000 فارغ التحصیل داریم که در سراسر جهان کار می کنند و مفتخریم که خود را Vateliens می نامیم و در زیباترین هتل های کره زمین کار می کنیم.

مکان ها

 • Île-de-France

  Rue Nollet,122, 75017, Île-de-France

  • Brussels

   Avenue de la Toison d'Or,80, 1060, Brussels

   سوالات