Keystone logo
Vlerick Business School

Vlerick Business School

Vlerick Business School

مقدمه

Vlerick Business School یک مدرسه بازرگانی بین المللی با اعتبار سه گانه در قلب اروپا است - رتبه اول در بنلوکس برای آموزش اجرایی و 19 در اروپا. ما تخصص خاصی در تحول دیجیتال، کارآفرینی و نوآوری، مراقبت های بهداشتی، انرژی و خدمات مالی داریم. جدا از روابط نزدیک ما با دانشگاه KU Leuven و Ghent - و اتحادهای استراتژیک ما با دانشگاه پکن و دانشکده بازرگانی دانشگاه Stellenbosch - ما دائماً در حال ایجاد شبکه شرکای شرکتی خود در سراسر جهان هستیم.

ماموریت ما

زنده. فرا گرفتن. جهش

وقتی آندره ولریک بیش از 65 سال پیش مدرسه را تأسیس کرد ، آن را بر اساس اعتقاد راسخ به قدرت تجارت به عنوان منبع پیشرفت و شکوفایی بنا کرد. و گرچه این چشم انداز تا به امروز تغییر نکرده است ، جهانی که می خواهیم پیشرفت و شکوفایی در آن رشد کند تغییر کرده است.

تغییرات مداوم جهانی و تحولات سریع فناوری بسیاری از بازارها را مختل می کند. به همین دلیل ما به تغییر دهندگان مثبت با بینشی نیاز داریم که ریشه در یک رویا داشته باشد.

 • رویای خود را زندگی کنید

رویاهای ما به زندگی ما جوهره، معنا و جهت می دهند. و تحت شرایط مناسب، ما را قادر می سازند تا زندگی دیگران را لمس کنیم و بر دنیای اطراف خود تأثیر بگذاریم. اما مهم نیست که رویای شما چقدر نزدیک یا دور باشد، یک چیز مطمئن است: برای برداشتن اولین قدم به جرات نیاز دارید.

در Vlerick، ما زمین حاصلخیز را برای رویاهای شما فراهم می کنیم تا ریشه، رشد کنند و در نهایت شکوفا شوند. برای پر کردن شکاف بین رویاپردازی، جسارت و انجام دادن.

ما برای شما الهام‌بخش، دانش و پشتیبانی همتایان را به شما ارائه می‌دهیم تا شما را به زندگی رویای خود تشویق کنیم.

 • به طور مداوم یاد بگیرید.

در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، آینده متعلق به افرادی است که ظرفیت و اشتیاق به ادامه یادگیری دارند. برای همگام شدن با تغییرات اطرافمان و همچنین بررسی دیدگاه های در حال تحول خودمان. به همین دلیل است که در Vlerick، ما همچنان دانشجویان و شرکت‌کنندگان را به چالش می‌کشیم تا هم خودشان و هم وضعیت موجود را به چالش بکشند. زیرا تنها زمانی می توانید رهبری کنید که به یادگیری ادامه دهید.

ما در Vlerick به عنوان یک مدرسه تجارت و جامعه گسترده تر ، خود را از این قاعده مستثنی نمی دانیم. درست مثل شما ، ما می دانیم که شما یا نوآوری می کنید یا می میرید. به همین دلیل است که ما در مورد بازنگری در سفرهای یادگیری Vlerick ، ارائه طیف گسترده ای از روش ها و تجارب آموزشی - چه در مکان و چه به صورت آنلاین - برای ایجاد یادگیری با تأثیر ، ادامه می دهیم.

زیرا این همان چیزی است که کل جامعه ولریک را به حرکت در می آورد: همیشه خود را به چالش بکشید ، همیشه دانشجو باشید.

 • با اطمینان جهش کنید.

تجربه Vlerick شما نه تنها ذهن شما را رنگ می دهد، دیدگاه شما را گسترش می دهد و فرصت های جدیدی را باز می کند، بلکه به شما حمایت لازم برای انجام این جهش رو به جلو را نیز می دهد. جهش ایمان بین دانش، مهارت‌ها و ابزارهایی قرار می‌گیرد که به دست آورده‌اید و از آنها برای رهبری هدفمند استفاده می‌کنید. و دانش را به عمل تبدیل کند.

زیرا این جهشی است که در مرکز هدف خود ما قرار دارد: تبدیل شدن به آهنربایی که رهبران مبتکر را جذب می کند، شور و اشتیاق آنها را جرقه می زند و آن را به نیروی مثبتی برای تغییر هدایت می کند.

زیرا می دانیم که موفقیت پتانسیل الهام بخشیدن و مغناطیس کردن دیگران را دارد و اثر موجی ایجاد می کند که تأثیر آن در سراسر جهان قابل لمس است. تنها چیزی که نیاز دارد این است که شما جهش کنید.

رویکرد یادگیری ما

شما به جلو می پرید. ما راه شما را نیرومند می کنیم.

پیشرفت در محیط کسب و کار همیشه در حال تغییر امروز به معنای متعهد شدن به یادگیری - و مشارکت با سازمانی است که بازی را تغییر می دهد و رویکردهای عملی و یکپارچه آن شما را جلوتر نگه می دارد.

ما در Vlerick فضایی ایجاد می کنیم که در آن می توانید خود را در یادگیری پرانرژی، الهام بخش و بسیار تعاملی غرق کنید. اینجا جایی است که شما به سمت رویکردهای جدید جهش می کنید، از انجام دادن، به اشتراک گذاری و جذب یاد می گیرید - و زندگی حرفه ای را که همیشه آرزویش را داشتید، تجربه می کنید.

و شما می توانید به دلیل پنج قولی که به شما می دهیم این کار را انجام دهید.

شماره 1 ایمنی شما = نگرانی ما

تجربه Vlerick همیشه در مورد داشتن یک فضای امن برای آزمایش، کاوش و پشتیبانی در حین یادگیری بوده است – و این در حال حاضر، بیش از هر زمان دیگری صادق است.

در محوطه دانشگاه، سطح انرژی بالا است - با اقداماتی برای ایمن نگه داشتن شما. بنابراین می توانید کاملاً روی یادگیری و جذب حال و هوای Vlerick تمرکز کنید.

در گروه های یادگیری کوچک خود - گروه حامی و چابک و حامی همتایان - یادگیری صمیمی و حداکثر تأثیر را با فاصله فیزیکی ایمن تجربه خواهید کرد.

به صورت آنلاین ، هنگامی که در چالش ها شرکت می کنید و با همتایان خود از سراسر جهان کار می کنید ، هیجان و درگیری را احساس می کنید.

هر کجا که هستید و هر طور که در حال یادگیری هستید، همیشه فضای امنی را برای فکر کردن فراتر از معمول، بیان ایده‌ها و تجربیات خود تجربه خواهید کرد - و اطرافتان توسط همتایان و اساتیدی که گوش می‌دهند، به اشتراک می‌گذارند، و حمایت می‌کنند.

شماره 2 نیازهای آینده شما = نقطه شروع ما

شما چالش های واقعی را که شرکت شما با آن مواجه است بررسی می کنید. رویاهای بزرگی دارید، وضعیت موجود را به چالش می کشید، دنیایی از فرصت ها را کشف می کنید و مهارت های جدید را تجربه می کنید.

یادگیری زمانی بیشترین تأثیر را دارد که شما هم درباره خودتان یاد بگیرید. و برای ملموس ساختن نتایج، نقطه شروع شما ملموس، مرتبط و شخصی خواهد بود – بر اساس چالش های زندگی واقعی که در حال حاضر با سازمان شما مواجه است، یک اسکن 360 درجه از نقاط قوت و ضعف خود، یک نظرسنجی اخیر، یک پروژه درون شرکتی. ، و غیره.

ما با استفاده از تجربیات گذشته و شرایط فعلی شما ، به شما ابزار و اعتماد به نفس می دهیم تا گام های بعدی را در پیشرفت حرفه ای خود بردارید - بازدهی ملموس از سرمایه شما.

شما رویکرد یادگیری را انتخاب می کنید که به بهترین وجه برای شما مناسب است. می تواند 100٪ آنلاین و خودسرانه باشد. یا می تواند ترکیبی از یادگیری درون دانشگاهی و آنلاین باشد.

شماره 3 یادگیری شما = همیشه فعال است

در Vlerick ، شما دانش را عملی می کنید و عمل را دانش.

شما به تجربیات یادگیری بسیار تعاملی متشکل از قالب‌ها و فعالیت‌های مختلف شیرجه می‌زنید. شما در کنار همسالان با پیشینه‌های مختلف کار می‌کنید، به اشتراک می‌گذارید، یاد می‌گیرید و سر و صدای انرژی گروهی را تجربه می‌کنید.

همه چیز ادغام می شود - از شبیه سازی های تجاری، بازی ها و نقش آفرینی گرفته تا چالش های عملی، چه به صورت آنلاین یا در محوطه دانشگاه شیرجه بزنید.

شما بیشتر عمیق می شوید و هم بینش نظری و هم مهارت های عملی لازم برای ایجاد تغییر پیدا می کنید.

شماره 4 شبکه Vlerick شما = جامعه ای برای زندگی

شما به یک گروه متنوع پیوسته اید که در هر مرحله از راه تجربه خود را به اشتراک می گذارند و از شما پشتیبانی می کنند - و در طول زندگی حرفه ای خود به دوستان و روابط تجاری مهم تبدیل می شوید.

اعضای هیئت علمی ما قابل دسترس و در دسترس هستند. بنابراین یک قهوه یا یک چت آنلاین با استاد خود بگیرید و بینش‌هایی را از بخش‌ها، مناطق جغرافیایی، تجربیات و فرهنگ‌ها به اشتراک بگذارید.

شما فرصت های بی پایانی برای شنیدن و ملاقات با کارشناسان و رهبران ارشد از طیف گسترده ای از سازمان ها دارید.

شما بین صنعت و ارتباطات بین بخشی برقرار می کنید. و شما در سرتاسر جهان دوست می شوید - و فرصت ها را کشف می کنید.

شماره 5 جهش شما به جلو = پاداش ما

ما دانش، ابزار و طرز فکری را به شما می دهیم تا وضعیت موجود را به چالش بکشید.

شما به یک عامل تغییر در سازمان خود تبدیل می شوید – مجهز به چارچوب ها، ابزارها، برنامه های اقدام و اعتماد به نفس برای الهام بخشیدن به دیگران. یک رهبر با اعتماد به نفس که تأثیر مثبتی در تجارت و جامعه خواهد گذاشت.

شما می توانید به ما تکیه کنید تا از شما در حین سازگاری و یادگیری در طول حرفه خود حمایت کنیم. ماموریت ما برای جلوتر نگه داشتن شما یکی از دلایلی است که ما یک مدرسه کسب و کار دارای اعتبار سه گانه و دارای رتبه برتر هستیم.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Ghent

  Reep,1, 9000, Ghent

  • Leuven

   Vlamingenstraat,83, 3000, Leuven

   • Brussels

    Avenue du Boulevard,21, 1210, Brussels

    سوالات