Keystone logo
Vytautas Magnus University

Vytautas Magnus University

Vytautas Magnus University

مقدمه

Vytautas Magnus University ( VMU ) یک دانشگاه دولتی است که در سال 1922 تاسیس شد. رتبه بندی شده در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در 800+ VMU ، تنها مؤسسه آموزش عالی دولتی در لیتوانی و یکی از معدود مؤسسات در منطقه است که آموزش گسترده هنرهای آزاد در آن ارائه می شود. این بدان معنی است که دانش آموزان می توانند برنامه خود را آزادانه تغییر داده و سازماندهی کنند، در یک رشته جزئی و در رشته دیگر، به خارج از کشور سفر کنند و با گذراندن برخی از 30 دوره زبان خارجی موجود، برای آن سفرها آماده شوند.

187172_FOTODREAMAPPLY1.png

VMU با بسیاری از دانشگاه ها و دانشمندان در سراسر جهان کار می کند، پروژه ها، تبادل دانشجو و کارمند را اجرا می کند، و سیستم مطالعه و تحقیق ما را بهبود می بخشد. این یک موسسه بین المللی و چند زبانه است که به طور مداوم شبکه های بین المللی و گفتگوهای بین فرهنگی را توسعه می دهد، در پروژه های علمی، دانشگاهی و اجتماعی بین المللی شرکت می کند، تحرک اساتید و دانشجویان را تشویق می کند و گفتگو و مدارا را ترویج می کند.

اطلاعات مفید برای دانش آموزان

 • بورسیه های مختلف: پوشش شهریه، دستاوردهای تحصیلی و غیره.
 • اقامت تضمینی در خوابگاه دانشگاه برای سال اول تحصیل
 • هزینه های ماهانه (زندگی، حمل و نقل، غذا و غیره) ~ 350 یورو
 • سیستم پشتیبانی مربی، انواع باشگاه‌ها و سازمان‌های دانشجویی
 • دانشگاه تابستانی بالتیک (BSU) – انواع مدارس تابستانی برای انتخاب

آمار

  ویژگی های پردیس

  Vytautas Magnus University یک محیط مدرن مطالعات و تحقیقات و یک فضای فکری است.

  دانشگاه به دانشجویان پیشنهاد می کند که نه تنها در کلاس های درس جدید، آزمایشگاه های مدرن یا کتابخانه های غنی واقع در قلب کاوناس، بلکه در محوطه دانشگاه که تنها 20 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد، مطالعه کنند.

  همچنین دانش آموزان می توانند اوقات فراغت خود را در مرکز ورزشی VMU که در سال 2021 افتتاح شد بگذرانند. برای کشف طبیعت زیبا در باغ گیاه شناسی VMU یا نگاهی به نمایشگاه های مختلف در مرکز هنر VMU .

   الزامات ویزا

   همه دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای مدرک یا مطالعات تبادلی، بازدید تحقیقاتی یا کارآموزی در Vytautas Magnus University ( VMU ) باید بررسی کنند که چه مدرک مهاجرتی (ویزا، گواهی، مجوز اقامت یا هیچ کدام از آنها) برای ورود و اقامت قانونی در لیتوانی لازم است. .

   بورسیه و بودجه

   Vytautas Magnus University به دنبال دانشجویان جاه طلب، باهوش و با استعداد است و فرصت های بورسیه تحصیلی مختلفی را برای تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تمام وقت به آنها ارائه می دهد.

   رتبه بندی

   رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS – #801-1000

   QS در حال ظهور اروپا و آسیای مرکزی 2022" (QS EECA) - شماره 61

   رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان QS – #301-500 #301-500

   رتبه بندی دانشگاه ملی لیتوانی - # 3

   مکان ها

   • Kaunas

    Vytautas Magnus University V. Putvinskio g. 23, LT-44212, Kaunas

   • Vilnius

    Vilnius, لیتوانی

   Chat with students

   سوالات