We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Vrije Universiteit Amsterdam - School of Business and Economics

Vrije Universiteit Amsterdam - School of Business and Economics

Vrije Universiteit Amsterdam - School of Business and Economics

مقدمه

دانشگاه Vrije در آمستردام از زمان تأسیس خود برای آموزش، تحقیق و انتقال دانش علمی و ارزش محور ایستاده است. ما متفکرانی آزاده با تخصص و ذهنی وسیع تر هستیم. و ما با هم کار می کنیم تا دنیایی بهتر برای مردم و کره زمین بسازیم.

یک دانشگاه تحقیقاتی با تمرکز بر جامعه

جهان با چالش‌های بزرگی روبه‌رو است، در حالی که شکاف‌های فزاینده در جامعه وجود دارد. این نیاز به علم با وجدان دارد. ما با تخصص، نگرش باز، روحیه کارآفرینی و رویکرد چند رشته ای خود، بر روی توسعه راه حل های پایداری کار می کنیم که بر جامعه تأثیر می گذارد. ما بر روی چهار موضوع نمایه تمرکز می کنیم: جهان متصل، حکومت برای جامعه، علوم انسانی و علوم زیستی، و علم برای پایداری.

دانشگاه منحصر به فرد و چند رشته ای

VU Amsterdam یک دانشگاه منحصر به فرد با دانشکده های علوم انسانی، STEM، علوم اجتماعی و علوم پزشکی است. آموزش و پژوهش ما ارتباط نزدیکی با هم دارند. ما موقعیت برتر خود را در تحقیقات با یک جهت گیری اجتماعی قوی ترکیب می کنیم که منجر به شهرت بین المللی عالی شده است. آموزش و پژوهش ما به طور مشخص چند رشته ای است. این با این واقعیت تقویت می شود که دانشکده های ما همه در یک پردیس واقع شده اند. ما یک دانشگاه پردیس واقعی در قلب منطقه دانش Zuidas هستیم که موقعیت و دسترسی عالی ملی و بین المللی خود را به اشتراک می گذاریم.

دانشکده بازرگانی و اقتصاد

دانشکده تجارت و اقتصاد (SBE) تحقیقات و آموزش در اقتصاد و مدیریت بازرگانی را پیوند می دهد

ما به علم با هدف اعتقاد داریم. دانشجویان، دانشمندان و کارکنان دانشکده ما دانش معاصر را در مدیریت بازرگانی و اقتصاد به دست می آورند و منتشر می کنند تا بتوانیم به چالش های اقتصادی و اجتماعی پیش روی جهان خود به طور موثر پاسخ دهیم. اکنون و در آینده.

ما متقاعد شده ایم که همکاری، باز بودن و مسئولیت اجتماعی تنها راه رو به جلو است - برای علم، تجارت و جامعه. ما دانش‌آموزان خود را آموزش می‌دهیم تا با چشم‌انداز روشنی از ارزش‌ها و ایده‌آل‌های خود به شهروند دانشگاهی تبدیل شوند، که در جهان تغییر ایجاد خواهد کرد.

آمار

Vrije Universiteit Amsterdam دارای 26370 دانشجو با حدود 15000 دانشجوی کارشناسی و 11500 دانشجوی کارشناسی ارشد است. بدنه دانشجویی شامل بیش از 4000 دانشجوی بین المللی است که تنوع را به پردیس می آورند. دانشکده علوم با 6911 و 4918 دانشجو بیشترین پذیرش دانشجو را دارد.

  ویژگی های پردیس

  VU Amsterdam دارای یک پردیس مرکزی پرجنب‌وجوش در ناحیه دانش زیداس آمستردام است. پردیس با امکانات آموزشی و تحقیقاتی پیشرفته، دانشجویان، کارکنان دانشگاهی، جامعه تجاری و سازمان های جامعه مدنی را در محیطی گرد هم می آورد که همکاری را تحریک می کند.

  پردیس VU مکانی است که در آن افراد با یکدیگر روبرو می شوند و اشکال جدیدی از همکاری در آن به وجود می آید. موقعیت مکانی، در مجاورت منطقه نوآوری Zuidas آمستردام و فرودگاه شیپول در نزدیکی آن، آن را به یک مکان ملاقات آسان تبدیل می کند.

  VU Amsterdam یک جامعه بین المللی است که با سایر مراکز دانش همکاری می کند و با جامعه تجاری و همچنین سازمان های جامعه مدنی همکاری می کند. پردیس VU به طور مداوم برای پاسخگویی به چالش ها و خواسته های زمانه ما در حال اقتباس و توسعه است.

  امکانات در پردیس VU

  • امکانات پذیرایی
  • کتابخانه دانشگاه و مکان های مطالعه
  • VU Boekhandel (کتاب فروشی)
  • گالری ریالتو، گریفیون و VU ART SCIENCE
  • باغ گیاه شناسی Zuidas
  • Repro

   پذیرش ها

   VU Amsterdam به دانشجویان داخلی و بین المللی فرصتی برای ادامه تحصیلات عالی در طیف گسترده ای از موضوعات مانند علوم بهداشتی، تجارت و ریاضیات، مهندسی، قانون و حکومت داری و غیره ارائه می دهد.

   محل درخواست: پورتال برنامه VUNet
   هزینه درخواست: 100 یورو
   الزامات برنامه:

   • حداقل GPA از 3.0
   • دانش آموزان باید ریز نمرات رسمی تحصیلی خود را از موسساتی که آخرین بار در آن شرکت کرده اند ارسال کنند
   • اثبات مهارت زبان انگلیسی
   • کپی پاسپورت معتبر

   الزامات ویزا

   Vrije Universiteit Amsterdam با درخواست ویزای دانشجویی هلند از طرف آنها به دانشجویان کمک می کند. در حالی که فرآیند ساده است، حدود یک ماه برای تایید ویزا طول می کشد. لذا به دانشجویان توصیه می شود در زمان مقرر مراحل خود را تکمیل کنند.

   برای ویزای دانشجویی هلند باید مدارکی را که در زیر ذکر شده است ارائه دهید:

   • گذرنامه ای که باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد
   • کپی مجوز اقامت شینگن در صورت وجود
   • نتایج آزمون زبان انگلیسی الزامی است
   • مدرک اثبات مالی نیز باید ارائه شود
   • دانشجویان همچنین باید هزینه های ویزای بلند مدت و اجازه اقامت را که 250 یورو است بپردازند.

   آمار فارغ التحصیلان

   اعتیار سنجی ها

   EFMD Equis معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

   مکان ها

   • Amsterdam

    De Boelelaan,1105, 1081 HV, Amsterdam

   سوالات