Keystone logo
Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

مقدمه

112357__APT8752.jpg

آیا برنامه ریزی برای شروع یک برنامه اجرایی MBA دارید و شما به دنبال مسیر درست برای شما هستید؟ در تاریخ 26 مارس، 5:00 بعد از ظهر به وبینار ما بپیوندید
ثبت نام اینجا - https://link.do/yKdSJ


دربارهی ما

Warsaw University Of Technology Business School یکی از بهترین مدارس لهستان است که آموزش عالی مدیریتی را با کیفیت عالی ارائه می دهد. مدرسه بیش از 27 سال فعالیت داشته است. این به طور مرتب در بالای رتبه بندی ملی قرار دارد و به طور مداوم موقعیت خود را در رتبه بندی بین المللی بهبود می بخشد. هدف مدرسه این است که مدیران امروز را آموزش دهند که به طور واضح جهان دنیای امروز و همچنین نقش خود را به عنوان رهبران کسب و کار درک کنند. ماموریت ما این است که رهبران مسئول را که قادر به هدایت دیگران هستند و به طور مداوم بر دانش، مهارت ها و استعدادهای خود کار می کنند، پرورش دهند.

ماموریت ما این است که رهبران مسئول را پرورش دهیم.

یک مدرسه برای رهبران

اقتصاد مدرن و جامعه به رهبران واقعی نیاز دارند - رهبران قادر به برنامه ریزی استراتژیک، مسئولیت پذیری عمل می کنند، مسائل را به طور موثر حل کنند، ریسک محاسبه شده را در نظر بگیرند و شور و اشتیاق خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. آنها باید مهارت های مدیریتی و کارآفرینی خود را توسعه داده و بینش عمیق خود را نسبت به اقتصاد و سازمان خود داشته باشند. رهبران نیز نیاز به انعطاف پذیری دارند، انعطاف پذیر باشند و بتوانند به تغییراتی که در محيط خود انجام می دهند، سازگار باشند.

WUT مدرسه بازرگانی افرادی را که دیدگاه های دیگران را درک می کنند، افراد را متقاعد و رهبری می کند.

آزمایش اروپایی

Warsaw University Of Technology Business School در سال 1991 در نتیجه یک آزمایش جسورانه ایجاد شد. این موسسه به طور مشترک توسط چهار نهاد تاسیس شد: بهترین دانشگاه فنی لهستان، دانشگاه صنعتی ورشو و سه مدرسه کسب و کار معتبر اروپای غربی - مدرسه مدیریت HEC (پاریس، فرانسه)، مدرسه بازرگانی لندن (انگلستان) و NHH دانشکده اقتصاد نروژی (برگن، نروژ). بنابراین، از همان ابتدا، WUT کسب و کار مدرسه دارای یک شخصیت واقعا بین المللی است، که به لطف مشارکت مداوم بنیانگذاران موفقیت آمیز بوده است. مدرسه سال هاست که عضو انجمن بنیاد اروپایی توسعه مدیریت است که توسط مدرسه های مدرن مدیریت اروپائی ایجاد شده است.

110414_inauguracja2018-64.jpg

بالاترین کیفیت آموزش

Warsaw University Of Technology Business School مدل خود را از آموزش و پرورش ، پاسخگو به پیچیدگی دنیای مدرن و انتظارات بالا که رهبران باید با آن روبرو شوند، توسعه داده است. مدل بر اساس سه ستون است:

  • توسعه دانش و مهارت
  • استفاده از دانش در عمل
  • توسعه شخصی دانشجویان

مدل ما به سمت درک پیچیدگی های اقتصادی مدرن و جامعه، روابط بین حوزه های مختلف فعالیت و همچنین درک چالش هایی که رهبران با آن مواجه هستند، گرا است. تیم های مستقل، متشکل از دانشمندان لهستانی و خارجی و متخصصان کسب و کار، اطمینان حاصل می کنند که برنامه درسی با بالاترین کیفیت باقی می ماند.

ما در ارائه آموزش هایی که با انتظارات دانشجویان ما مطابقت دارد، افتخار می کنیم.

شبکه فارغ التحصیلان

به غیر از کیفیت آموزش، شبکه فارغ التحصیلان برنامه های MBA ما بزرگترین مزیت مدرسه کسب و کار WUT است . فارغ التحصیلان ما در سراسر جهان پخش می شوند، دارای مقامات بلند در سازمان ها هستند و اغلب آنها شرکت های خود را توسعه داده اند. با تشکر از شبکه فارغ التحصیلان تعاونی، فارغ التحصیلان ما فرصت های کسب و کار منحصر به فرد را ایجاد می کنند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Warsaw

    Warsaw University of Technology Business School Koszykowa 79, 02-008 Warsaw, 02-008, Warsaw

سوالات