Keystone logo
Waseda Business School

Waseda Business School

Waseda Business School

مقدمه

Waseda Business School (WBS) - دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار و امور مالی، بخشی از

WBS به افرادی که یک برنامه آموزش کسب و کار را تکمیل کرده اند که منعکس کننده آخرین یافته های تحقیقاتی است، بر اساس استانداردهای مناسب ارزیابی، و مهارت های عملی سطح بالا و مهارت های تصمیم گیری را به عنوان رهبران تجاری کسب کرده اند، مدرک کارشناسی ارشد را اعطا می کند. مدیریت بازرگانی (MBA)، و برای کسانی که دانش مالی و تئوری پیشرفته ای را بر اساس استانداردهای بین المللی کسب کرده اند، مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی (MSc in Finance) دریافت کنند. ما سه برنامه داریم که همگی به زبان انگلیسی اجرا می شوند (برخی از دوره ها به زبان ژاپنی نیز موجود است)

WBS قادر است از طریق مجموعه گسترده ای از دروس انتخابی، از جمله پرورش دیدگاه های جهانی و اخلاق حرفه ای، یک برنامه درسی آموزشی متعادل و متعادل ارائه دهد تا بتواند فرصت های یادگیری فراوانی را در رویکردهای نظری و تجربی و همچنین ارائه دهد. در کاربرد آن.

ماموریت ما

WBS یک جامعه یادگیری پویا را برای همه ذینفعان به عنوان کاتالیزوری برای توسعه رهبران جهانی با بصیرت و مسئولیت پذیر با دانش مدیریت عملی ایجاد می کند.

ویژگی های پردیس

زندگی در WASEDA

راه های زیادی برای مشارکت و کشف علایق خود در Waseda Business School وجود دارد. در بخش‌های زیر، می‌توانید درباره دانش‌آموزان ما، رویدادها و سنت‌هایی که از آنها لذت می‌برند، و مکان و نحوه زندگی آنها در توکیو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

زندگی در WASEDA – Waseda Business School (دانشکده تحصیلات تکمیلی تجارت و امور مالی)

زندگی در توکیو

اطلاعات مربوط به مسکن و مسائل کلی زندگی روزمره و راهنمای جامع اخذ ویزای دانشجویی را می توانید در وب سایت مرکز آموزش بین المللی بیابید.

توکیو یک ابرشهر سرگرم‌کننده، تمیز، ایمن، مد روز و در کلاس جهانی است که رستوران‌های سه ستاره میشلن بیشتری نسبت به پاریس دارد و بارهای تخصصی مختلفی که بهترین آب‌جوش‌ها، ساکه و شراب را ارائه می‌دهند. کیفیت زندگی در توکیو بسیار بالا است و این واقعیت که مردم ژاپن دارای بالاترین امید به زندگی در جهان هستند تعجب آور نیست.

توکیو مصنوعات فرهنگی مانند انیمه و مانگا تولید می کند که در سراسر جهان محبوب هستند. اما، در اینجا یک اخلاق نیز وجود دارد، که در فیلم گمشده در ترجمه سوفیا کاپولا ثبت شده است، که برای درک آن باید تجربه کرد.

توکیو سیستم حمل و نقل عمومی شگفت انگیزی دارد. بنابراین می توانید به راحتی به موزه ها، گالری های هنری، کنسرت ها و رویدادهای ورزشی، کشتی سومو و جشنواره های مختلف فرهنگی دسترسی داشته باشید. دو فرودگاه بین‌المللی در توکیو (هاندا و ناریتا) امکان سفر آسان در سراسر آسیا و خارج از آن را فراهم می‌کنند.

توکیو همچنین مرکز تجاری و سیاسی سومین اقتصاد بزرگ جهان و مرکزی است که به بقیه آسیا متصل می شود. این جایی است که مقر اکثر شرکت های ژاپنی Fortune 500 و اکثر شرکت های تابعه ژاپنی Fortune 500 شرکت های چندملیتی قرار دارد. از این نظر، توکیو خود مانند یک آزمایشگاه زنده برای افرادی است که علاقه زیادی به این تجارت دارند. بنابراین گفته می شود که توکیو محیط مناسبی برای دانشجویانی از سراسر جهان است که می خواهند MBA در آسیا کسب کنند. بهتر از همه، حتی دانش آموزانی که نمی توانند ژاپنی صحبت کنند، گزارش می دهند که می توانند از زندگی خود در توکیو بسیار لذت ببرند.

امکانات

کلاس درس HyFlex

کتابخانه ها

دانشجویان WBS به امکانات کتابخانه زیر دسترسی دارند. ساعات ذکر شده در زیر ساعاتی است که کتابخانه ها در طول ترم مدرسه باز هستند. لطفاً ساعات کار را در تعطیلات ترم بررسی کنید.

 • کتابخانه تجاری (طبقه 10، ساختمان 11)
  این کتابخانه مواد مرجع مانند کتاب ها و مجلات در زمینه های بازرگانی و بازرگانی را برای اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم می کند. برخی از مواد برای وام در دسترس هستند (تا دو مورد در یک زمان برای دو هفته).
 • اتاق مرجع کتابخانه تجاری (طبقه 10، ساختمان 11)
  کتابخانه تجاری دارای یک اتاق مرجع ضمیمه با حدود 50 صندلی برای دانشجویان است.
 • کتابخانه تحقیقاتی یادبود S. Takata (ساختمان 2)
  کتابخانه تحقیقاتی یادبود S. Takada که به استفاده از اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه علوم اجتماعی اختصاص دارد، مواد تحقیقی و همچنین کتاب ها و مجلات به زبان های خارجی را ارائه می دهد. این مجموعه که در مجموع بیش از 320000 آیتم دارد، برای مرور، امانت و کپی در اختیار دانشجویان تحصیلات تکمیلی قرار دارد و این مرکز مجهز به 110 صندلی است. این کتابخانه ساعات طولانی تری نسبت به سایر کتابخانه های دانشگاه و حتی در دوره امتحان ورودی باز است، این کتابخانه برای دانشجویان WBS، به ویژه کسانی که مایل به دسترسی به مطالب زبان خارجی هستند، بسیار مفید خواهد بود. برای بازدید از کتابخانه از ورودی جنوبی در سمت رو به ساختمان 2 وارد شده و سپس به طبقه سوم بروید.
 • اتاق مطالعه دانشجویی (طبقه زیرزمین، ساختمان 11)
  این تسهیلات در درجه اول برای استفاده دانشجویان مقطع کارشناسی دانشکده های بازرگانی و مطالعات لیبرال بین المللی است، با این حال، دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیز می توانند از آن برای مرور و وام استفاده کنند.
 • کل سیستم کتابخانه ای دانشگاه
  دانشجویان همچنین به کتابخانه مرکزی و سایر امکانات کتابخانه در محوطه دانشگاه دسترسی دارند.

مقدمه ای بر ساختمان 11

Waseda Business School در یکی از جدیدترین ساختمان های دانشگاه Waseda - ساختمان 11 - در پردیس اصلی Waseda واقع شده است. این ساختمان در سال 2009 با حمایت مالی Daiwa Securities Group Inc.، یکی از بزرگترین شرکت های اوراق بهادار در ژاپن تکمیل شد. این ساختمان دارای طرح‌بندی کلاس‌های متعدد است و هر کلاس درس مجهز به تکنولوژی آموزشی به‌روز است.

دانشجویان WBS عمدتاً در طبقات 9 و 11 کلاس می گذرانند. دانش‌آموزان ممکن است کلاس‌های درس را برای جلسات مطالعه گروهی رزرو کنند، زمانی که از اتاق‌ها برای کلاس استفاده نمی‌شود. ساختمان 11 دارای نقاط دسترسی شبکه متعددی است که دانشجویان را قادر می سازد به شبکه بی سیم پرسرعت دانشگاه Waseda دسترسی داشته باشند.

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • Tokyo

   WASEDA Business School Admissions Office 3rd Floor, Bldg.11 1-6-1 Nishi-Waseda, Shinjuku-ku Tokyo 169-8050 JAPAN, , Tokyo

   • Singapore

    50 Nanyang Ave, Singapore 639798, , Singapore

    سوالات