Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Wawasan Open University

Wawasan Open University

Wawasan Open University

مقدمه

دانشگاه خلق

دانشگاه آزاد Wawasan (WOU) در سال 2006 با هدف منحصر به فرد و مسئولیت اجتماعی تاسیس شد - به ارائه کار مالزی دسترسی به کیفیت آموزش عالی از طریق گسترش آموزش از راه دور (ODL) بدون در نظر گرفتن آموزشی، پس زمینه های قومی یا اجتماعی و اقتصادی است. دانشگاه بال خود را در سپتامبر 2013 گسترش یافته است به ارائه برنامه درجه تمام وقت برای leavers مدرسه STPM و دارندگان دیپلم در پردیس اصلی آن در پنانگ.

دانشگاه مردم، WOU معتقد است که در فراهم آوردن فرصت های آموزش و یادگیری مادامالعمر به همه مردم برای غنی سازی خود و پیشرفت حرفه ای است. با باز کردن درب به آموزش عالی، WOU تضمین می کند که بیشتر مالزی در حال حاضر قادر به تحصیلات مقرون به صرفه.

دانشگاه Wawasan باز (WOU)، یکی از مهمترین، موسسات خصوصی مالزی آموزش عالی، در سال 2006 با تعهد به گسترش فرصت ها در آموزش عالی تاسیس شد، و به آموزش عالی با هدف افزایش سطح دانش و بورس تحصیلی در میان همه مالزی. ما ارائه می دهیم آموزش باز راه دور (ODL) برای فعال کردن بزرگسالان کار به دنبال رویاهای آموزشی خود بدون اخلال در تعهدات حرفه ای و شخصی خود، و مقرون به صرفه برنامه های مدرک تمام وقت در دانشگاه در پنانگ برای مدرسه ترک و دارندگان دیپلم. ما دانش آموزان ما با دانش و مهارت های که آنها را فوق العاده خوبی خدمت می کنند در محیط کار رقابتی امروز صنعت مربوطه تجهیز.

WOU مواد دوره آماده است و تحویل داده شده توسط کارکنان فوق العاده واجد شرایط از صنعت و دانشگاه. آموزش در زبان انگلیسی داده و ما دوره پایه به زبان انگلیسی برای تقویت مهارت های اساسی، و همچنین در دوره های ارتباطات در محیط کار، زبان انگلیسی برای محل کار و مهارت های نوشتن برای تحصیلات دانشگاهی برای افزایش مهارت.

تمام برنامه WOU به طور کامل توسط وزارت مالزی آموزش عالی (MOHE) تایید شده است. تا به امروز، 35 از بیش از 50 برنامه های ارائه شده توسط WOU وضعیت مجوز رسمی کامل با مدارک مالزی آژانس (MQA) دریافت کرده اند. و خارج از 35 برنامه معتبر، 13 شناخت از وزارت خدمات عمومی (JPA) پس از فارغ التحصیلی از دسته اول آن از دانش آموزان دریافت کرده اند.

چشم انداز ما، ماموریت و ارزشها

چشم انداز ما

ما آرزوی به یک جامعه یادگیری پر جنب و جوش است که الهام بخش یادگیری، با پشتیبانی از نوآوری و پرورش رشد شخصی همه جانبه.

ماموریت ما

ما خود را متعهد به گسترش فرصت ها در آموزش عالی و آموزش عالی با هدف افزایش سطح دانش و بورس تحصیلی در میان تمام مالزی.

ارزش های ما

ما بر این باوریم که شما پتانسیل را دارند که توسعه را به کمال، در خط با ارزشهای متعالی گرامی که ما همه به اشتراک بگذارید. ما اعتقاد داریم که در:

حفظ معیارهای نهادی بالا

ما با ارائه یادگیری مادام العمر و فرصت های توسعه شخصی برای همه. برای این منظور، ما پذیرش باز و دسترسی به همه اطمینان حاصل شود. ما در ارائه نوآوری، برنامه های دانشگاهی جامع است که به شما ارائه آموزش با کیفیت بالا، استانداردهای سازمانی بالا و طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی اعتقاد دارند.

تجلیل از تنوع از دانش آموزان ما

در دانشگاه Wawasan گسترش، ما معتقدیم که دستاوردهای خود را، استعداد و میراث کمک قابل توجهی به جامعه ما است. ما حق و مسئولیت خود را به یک نقش فعال در فرایند یادگیری را به تجربه یادگیری خود را به یک مولد حمایت می کنند. درستکاری و صداقت در آموزش، یادگیری و فرآیند مشاوره ضروری است، و ارزیابی هدف از مهارت ها و توانایی های خود را کلید موفقیت شما است. در دانشگاه Wawasan باز، ما تنوع جوامع دانش آموز ما جشن می گیرند و ما مثبت شما را به تجربه شخصا غنی سازی پیدا کنید.

شناخت کارکنان ما

ما در به رسمیت شناختن ارزش و تخصص کارکنان ما، پرورش احترام متقابل و حمایت از حقوق خود اعتقاد دارند. به عنوان یک کارفرما فرصت های برابر، دانشگاه Wawasan باز کردن یک محیط حمایتی که کمک می کند تا کارکنان رسیدن به تعادل بین حق زندگی کار خود و تعهدات شخصی خود را. ما حق و مسئولیت کارکنان ما را به بازی یک نقش فعال در توسعه حرفه ای خود را به عنوان تلاش برای تعالی را تشخیص دهد. ما آنها را در این فرایند کمک با ایجاد یک فرایند تصمیم گیری صادقانه و شفاف است.

ارزش نهادن به شهروندان و جامعه

برای زندگی کردن به اعتماد به ما از طریق حامیان مالی ما، دانشجویان ما، و اهدا کنندگان خصوصی قرار می گیرد، ما متعهد به مدیریت مسئول منابع مالی ما هستند. هدف ما کمک به آموزشی، اقتصادی، منابع انسانی، فن آوری، توسعه اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی کشور را در حالی که حفظ پایداری اکولوژیکی.

آزادی آکادمیک و انصاف

ما در آزادی علمی و تبادل آزاد و صادقانه از ایده اعتقاد دارند. ما برای بالاترین یکپارچگی دانشگاهی و در ارائه حقوق برابر، دسترسی برابر و رفتار برابر که در آن فرصت های یادگیری مربوط می شود آرزوی.

گسترش آموزش از راه دور چیست؟

رویکرد ODL منحصر به فرد ما ایده آل برای زبان آموزان بزرگسالان که به دنبال به دنبال مدارک عالی برای توسعه حرفه ای و غنی سازی خود را به شیوه ای انعطاف پذیر و مقرون به صرفه، صرف نظر از زمینه قبلی آموزشی، قومی یا اجتماعی و اقتصادی آنها است. بیش از 16،000 حرفه ای مشغول به کار در مالزی، تا به امروز، فرصت های یادگیری در WOU تجربه در حالی که آنها در شغل خود را ادامه خواهد داد.

ODL شامل:

چهره به چهره جلسات فشرده (پنج یا بیشتر در هر ترم)، با آموزگار مجرب که او نیز از طریق تلفن و ایمیل به آسانی به شما بین آموزش در دسترس هستند. مواد دوره جامع دسترسی به پست کتابخانه ما یادگیری ما سیستم مدیریت (LMS)، یک پلت فرم آنلاین به اطلاعات ورودی و برای بحث های آنلاین و / انجمن با همسالان خود، آموزگار و هماهنگ البته

مهم نیست که در آن زندگی می کنید. شما از این انعطاف پذیری را به مراکز منطقه ای / مراکز پشتیبانی ما در پنانگ، ایپوه، جوهور بهرو، کوچینگ، کوالالامپور، بندر UTAMA و Klang، که در آن ما ارائه می دهیم امکانات رایانه مطالعه در خانه و یا محل کار خود را، و همچنین اگر شما خود را نداشته باشند .

شما ممکن است برای یک دوره واحد بدون ارتکاب خود را بیشتر مطالعه کنید. متناوبا، شما ممکن است چند دوره پس از دیگری به یکی تا زمانی که شما یک مدرک به دست آمده اند. شما حتی ممکن است یک استراحت بین دوره را اگر شما نیاز به.

شما از این انعطاف پذیری در انتخاب تعداد بهینه از اعتبارات به هر ترم را با توجه به شخصی، کار خود را و تعهدات مطالعه پیشنهاد ما 45 برنامه ODL در دیپلم، کارشناسی ارشد و دوره های کارشناسی ارشد، در کسب و کار، فناوری، آموزش و مطالعه آزاد، از جمله شش MBA برنامه ها.

مکان ها

  • George Town

    Wawasan Open University 54, Jalan Sultan Ahmad Shah, 10050, George Town

سوالات