Keystone logo
West Virginia Wesleyan College کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
West Virginia Wesleyan College

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Buckhannon, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

درجه MBA به عنوان آخرین اعتبار تجاری ، گذرنامه ای برای رتبه های مدیریت عالی توصیف شده است.

با این حال ، جهانی شدن بازار ، پیشرفت در فن آوری ، تأکید بر رضایت مشتری ، محل کار چند فرهنگی و استانداردهای دقیق تر رفتار اخلاقی ، مدیران در تمام سطوح را ملزم به فعالیت در یک فضای تجاری به طور فزاینده پیچیده می کند.

هر برنامه یک برنامه درسی مدیریتی یکپارچه و مدیریتی است که مدیران را برای تفکر و رهبری در تمام سطوح یک سازمان آماده می کند. در هسته اصلی آن ، برنامه درسی گسترده ما تلاش می کند تا رهبران سازمانی را با مهارت های چندگانه ایجاد کند ، افرادی که می توانند مشکلات کسب و کار را از دیدگاه های مختلف تجزیه و تحلیل کنند و هنگام یافتن راه حل ها قضاوت های اخلاقی اعمال کنند.

واضح است که MBA های Wesleyan در زمینه های عملکردی کسب و کار: حسابداری ، مالی ، مدیریت و بازاریابی به خوبی آموزش دیده اند. هنوز هم تلاقی مناطق عملکردی است که پاسخ بسیاری از معضلات تجاری را می دهد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه