Keystone logo

Wright Graduate University

A logo

مقدمه

در Wright Graduate University ، یادگیری شخصی فقط به معنای کلاس‌های کوچک نیست: شما رویکردی یکپارچه برای آموزش را تجربه می‌کنید که به شما امکان می‌دهد مطالعات خود را در مهم‌ترین چالش‌هایتان اعمال کنید و در طول زندگی و کسب‌وکارتان اعتبار کسب کنید.

ما بر این باوریم که یک آموزش عملی ارزشمندتر از یک آموزش معتبر است - و تحقیقات اخیر این را تایید می کند. اگر می‌خواهید روی مدرک یا مدرکی سرمایه‌گذاری کنید، باید کاری بیشتر از علامت زدن یک کادر برای کسب اعتبار شما انجام دهد. باید به مهارت هایی بپردازد که بین عملکرد متوسط و ستاره و بین دستاوردهای کوتاه مدت و نتایج پایدار تفاوت ایجاد می کند.

در رایت، آنچه را که مطالعه می‌کنید، تجربه می‌کنید، و برای به‌کارگیری روش‌ها در توسعه خود، آموزش دریافت می‌کنید، و شما را به راهنمای معتبری برای کسانی که رهبری و مربی‌شان می‌کنید تبدیل می‌کند. رویکرد رایت به شما چالش‌های روزانه و قابل انجامی می‌دهد که می‌توانید آن‌ها را در هر جایی از حرفه و زندگی خود اجرا کنید.

اعضای هیئت علمی رایت متخصصان متخصص هستند - صاحبان مشاغل، مشاوران، کارآفرینان و مربیان - که مؤثرترین روش‌های یادگیری را از سی سال تحقیق و تمرین توسعه رهبری خود با عملکرد بالا گرد هم آورده‌اند.

هر برنامه دارای یک برنامه درسی اصلی رهبری تحول آفرین است که تجربیات عملی رهبری شخصی (خودآگاهی و توسعه)، رهبری تک به تک (کوچینگ) و تسهیل گروهی و آموزش را از روز اول برنامه به شما می دهد.

این رویکرد فرا رشته‌ای عمیقاً در تحقیقات جدید و تاریخی در تجارت، فلسفه، روان‌شناسی، روش‌شناسی آموزشی و علوم اعصاب غوطه‌ور می‌شود و به شما ابزارهایی را می‌دهد تا بفهمید چه چیزی به طور جهانی انسان‌ها را هدایت می‌کند و انگیزه می‌دهد.

اگر می‌خواهید هر روز خود را به چالش بکشید تا روش‌های جدیدی از تفکر و عملکرد در زندگی و حرفه‌تان را کشف کنید تا از پتانسیل‌های خود در حرفه، روابط و رویاها و اهدافی که برای شما مهم هستند استفاده کنید، Wright Graduate University درست است. آموزش برای شما

درباره ما

Wright Graduate University در سال 2006 توسط Drs. باب رایت، جودیت رایت، و مایکل زوول، برای ارائه مدارک تحصیلات تکمیلی در زمینه های نوظهور رهبری و مربیگری. این موسسه آموزش عالی به رهبران و مدیران اجرایی آینده ابزارهایی را برای توسعه مهارت های رهبری برای تشویق، حمایت، ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به کارکنان و همکاران خود، ایجاد تغییرات مثبت و موفقیت در سازمان ها و شرکت ها ارائه می دهد.

Wright Graduate University (WGU) متعهد به بالاترین استانداردهای برتری و ارزش های علمی است، جایی که تجربه دانش آموزان مثبت، شخصی و حمایت کننده است. از آنجایی که WGU دسترسی به طیف گسترده ای از برنامه ها و کلاس ها را فراهم می کند، ما به عنوان برتری، کشف و دانش شهرت کسب کرده ایم. طیف وسیع کلاس‌های WGU در برنامه‌های محقق-پزشک به دلیل تمرکز بر نیازهای آموزشی و توسعه حرفه‌ای منحصربه‌فرد دانش‌آموزان بزرگسال مشهور است. بزرگسالان شاغل از سراسر کشور به اهداف تحصیلی خود دست می یابند و در عین حال بین خواسته های شغل تمام وقت، خانواده و مسئولیت های اجتماعی تعادل برقرار می کنند. فارغ التحصیلان می توانند تحصیلات خود را در مشاغل و حرفه های خود اعمال کنند، در حالی که آنها در سیستم فناوری مجازی نوآورانه WGU یاد می گیرند.

WGU به خود می بالد که آموزش عالی و حرفه ای را در دسترس همگان قرار می دهد، با مجموعه ای از دوره های آموزشی نوآورانه، متنوع و دقیق که دانشجویان را به چالش می کشد، الهام می بخشد و انگیزه می دهد تا به اهداف خود در یک شروع جدید، یک آموزش عالی و حتی یک دوره جدید دست یابند. مسیر شغلی. Wright Graduate University یک گام مثبت در جهت درست است. موضوع مشترک در تمام ارائه‌های دوره‌ها و گواهی‌های WGU این است: «آموزش آن‌طور که باید باشد».

گزینه پذیرش ۲

مکان ها

  • County Highway H,7698, 53121, Elkhorn

سوالات