Keystone logo
Wright Graduate University کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
Wright Graduate University

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Elkhorn, آمریکا

21 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۵۱٬۸۸۴ *

در محوطه دانشگاه

* مجموع هزینه ها

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

تحقیقات رهبری نشان می‌دهد مهارت برتری که بین افراد متوسط و ستاره‌دار تفاوت ایجاد می‌کند: هوش اجتماعی-عاطفی (SEI) است. کسب‌وکارها می‌گویند SEI دقیقاً همان مهارتی است که به آن نیاز دارند، اما آن را در اکثر فارغ‌التحصیلان MBA نمی‌بینند.

ما می دانیم که آموزش کسب و کار می تواند بهتر عمل کند ، بنابراین MBA را در مدرسه تجارت تحول آفرین لیون Wright Graduate University برای رهبری متفاوت طراحی کردیم.

چه می شد اگر می توانستی…

 • بازی درونی رهبری را مطالعه کنید، خودتان را توسعه دهید تا بهترین ها را در دیگران نشان دهید؟
 • از طریق ارتباط و الهام با کیفیت بالا رهبری کنید و از تمایل و ظرفیت واقعی تیم خود برای کمک به راه حل های خلاقانه استفاده کنید؟
 • در حین آزمایش، تمرین و به کارگیری آموخته های روزانه و لحظه به لحظه در کسب و کارتان اعتبار کسب کنید؟

آموزشی را تجربه کنید که مهارت های مدیریتی را که نیازهای بازار امروزی دارد، و مهارت های انسانی که شما را به عنوان یک رهبر معتبر توانمند می کند، تقویت می کند.

برنامه درسی برای شما اعمال شد

از روز اول، یادگیری خود را به سمت چالش های مهم خود هدایت خواهید کرد. چگونه؟ Wright Graduate University اساتید 30 سال را صرف تکمیل یک قالب آموزشی کاربردی کرده اند.

در برنامه درسی شخصی کاربردی، که ما آن را آموزش عملکردی می نامیم، شما رهبری روزانه و چالش های SEI را به عهده خواهید گرفت که می توانید از همان روز اول در هر کجا، در هر مسیر شغلی و زندگی اجرا کنید. همچنین مهارت‌های مدیریت حیاتی مربیگری و گروه‌های رهبری را تمرین می‌کنید و مهارت‌هایی را که یاد می‌گیرید بلافاصله به کار می‌گیرید.

آموزش به روش شما: آنلاین، در محوطه دانشگاه یا هر دو

در دوره‌های تحصیلی، ممکن است بخواهید یک جامعه حضوری داشته باشید، و در زمان‌های دیگر بخواهید در فضای خود یاد بگیرید. به همین دلیل است که ما روی فناوری سرمایه گذاری کردیم تا در همه برنامه ها یک تجربه یادگیری ترکیبی یکپارچه برای دانش آموزانمان ایجاد کنیم. شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید به طور کامل آنلاین یاد بگیرید یا حضوری با گروه و اساتید خود ملاقات کنید.

به جای اینکه مجبور باشید با برنامه درسی سازگار شوید، آزادی را تجربه کنید تا برنامه درسی خود را با زندگی خود تطبیق دهید.

کسب و کار را با انجام کسب و کار بیاموزید

شما یک ساز موسیقی یا یک ورزش را با خواندن در مورد آن یاد نمی گیرید - می نوازید. همین امر در مورد تجارت نیز صدق می کند: شما با انجام تجارت یاد می گیرید .

این احتمال وجود دارد که اگر به فکر گرفتن MBA هستید، در حال حاضر در حال انجام کسب و کار هستید - رهبری، مربیگری، فروش، اندازه گیری، برنامه ریزی، نظارت، مسئول نگه داشتن دیگران برای نتایج و غیره.

یک برنامه MBA را تصور کنید که در آن به‌جای کار گروهی ساختگی، مطالعات موردی دور از دسترس، یا هر چیز دیگری غیر از تأثیر مستقیم بر زندگی و کسب‌وکارتان در جایی که هستید، اعتبار کسب می‌کنید که آگاهانه مطالعات خود را در مورد کاری که در حال حاضر انجام می‌دهید به کار ببرید.

اعضای هیئت علمی MBA ما مربیان بازیکنی هستند که از دیدگاهی که خودشان در زمین بازی به کار گرفته اند، به شما بازخورد می دهند.

استاد بسیاری از مشاغل شوید

این ایده را فراموش کنید که یک جک از همه تجارت ها در هیچ کدام استاد نیست. محل کار امروز مستلزم آن است که شما دائماً یاد بگیرید، رشد کنید و با یک محیط دائما در حال تغییر سازگار شوید

به همین دلیل است که ما یک رویکرد فرا رشته‌ای را در پیش می‌گیریم - غواصی عمیق در تجارت، فلسفه، روان‌شناسی، روش‌شناسی آموزشی و علوم اعصاب برای توسعه رهبرانی که قلب و ذهن کسانی را که رهبری می‌کنند به دست آورند.

پذیرش ها

نتیجه برنامه

برنامه درسی

بورسیه و بودجه

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی - تمرکز تجزیه و تحلیل کسب و کار
  • Online USA
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی - سرمایه گذاری تجاری و تمرکز کارآفرینی
  • Online USA
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی: محاسبات و تجزیه و تحلیل داده ها
  • Livingston, آمریکا