Keystone logo
Al Yamamah University

Al Yamamah University

Al Yamamah University

مقدمه

درباره YU

دانشگاه AL YAMAMAH (YU) در ماه مه سال 2001 به عنوان یک کالج تنها توسط خانواده آل خضیر تاسیس شد. این علامت دوم سهم عمده ای خود را به آموزش و پرورش در عربستان سعودی، پس از استقرار مدارس خصوصی برای اولین بار در ریاض در سال 1957 پیشگام. مجاز به عنوان یک موسسه آموزش عالی توسط وزارت آموزش عالی، AL YAMAMAH کالج درهای خود را به دانش آموزان پسر در سپتامبر سال 2004 و به دانش آموزان دختر در سپتامبر 2006 افتتاح شد. در سال 2008، خادم الحرمین الشریفین، ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود، ممکن است خدا او را حفظ کند، صدور یک حکم سلطنتی تصویب ارتفاع AL YAMAMAH کالج به وضعیت دانشگاه، نقطه اوج هشت سال از برنامه ریزی و کار سخت به ایجاد ، موسسه متمایز مدرن عربستان آموزشی است که هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش و پرورش فراهم می کند. از زمان آغاز آن، دانشگاه خود را در خط مقدم رقابت در میان موسسات آموزش عالی خصوصی در انگلستان با استفاده از زبان انگلیسی به عنوان یک رسانه برای آموزش ایجاد کرده است.

آل YAMAMAH دانشگاه در شمال ریاض، واقع در القاسم بزرگراه ها، و اشغال منطقه از 160.000 متر مربع است. آن را در مطابق با آخرین استانداردهای برای مؤسسات آموزشی طراحی شده است. پردیس مردان متشکل از ساختمان مرکزی دانشگاهی، سالن بزرگ، کتابخانه اصلی، سالن دانش آموزان، باشگاه های ورزشی و یک مسجد. علاوه بر این، از آغاز به کار خود، AL YAMAMAH دانشگاه است به ارائه دانش آموزان دختر با فرصت های آموزشی است که آنها را برای نقش حیاتی خود را در حال ظهور بازار کار عربستان آماده متعهد شده است. دانشگاه زنان میوه از این تعهد، با دانشگاه دولت از هنر های امکانات مدرن است - هر دو دانشگاهی و تفریحی - که به طور کامل معادل آن لذت در محوطه دانشگاه مردان است. ساخته شده با هزینه 300 میلیون ریال سعودی (تقریبا 80 میلیون $)، دانشگاه فوق مدرن دانشگاه دولت از هنر و امکانات و طرح های ابتکاری آموزشی و برنامه های درسی ارائه شده توسط اعضای هیات علمی از سراسر جهان فراهم می کند.

از زمان آغاز آن، AL YAMAMAH کالج (دانشگاه AL YAMAMAH) نقش کلیدی است که به زبان انگلیسی بازی می کند در جهان امروز از کسب و کار و دانش و فن و یک تصمیم استراتژیک به ارائه برنامه آن در زبان انگلیسی گرفته شده متوجه شده است. با در نظر گرفتن، YU آغاز شده یک همکاری طولانی مدت با مستقر در ایالات متحده مراکز زبان اینترلینک به ارائه زبان برنامه آماده سازی زبان انگلیسی برای دانش AL YAMAMAH. زیر، دانش آموز محور رویکرد مبتنی بر پروژه و با کارکنان آموزش متخصص، عربستان اینترلینک زبان مراکز (SILC) ارائه شده اند جهت برنامه به زبان انگلیسی از سال 2004 به تجهیز دانشجویان به زبان انگلیسی و دیگر مهارت های تحصیلی مورد نیاز برای موفقیت در زمینه علمی در یو و فراتر از آن.

دانشگاه AL YAMAMAH ارائه می دهد برنامه های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در سه کالج: دانشکده مدیریت کسب و کار (COBA)، کالج از سیستم های کامپیوتری و اطلاعات (CCIS) و دانشکده مهندسی و معماری (CEA).

بیانیه ماموریت

دانشگاه AL YAMAMAH فراهم می کند آموزش های دانشگاهی و آموزش های حرفه ای از بالاترین استاندارد که به دانش آموزان خود انتقال یک تعهد مادام العمر برای یادگیری و خود توسعه، در حالی که امکان افزایش نسل در ساختن یک آینده مشخص شده توسط پیشرفت اجتماعی و اقتصادی مثبت

بیانیه چشم انداز

دانشگاه AL YAMAMAH مشتاق است تا نهاد آموزشی عربستان قبل از هر چیز به خاطر آماده سازی موثر بر آن از حرفه ای های خلاق و کارآفرین که به طور مداوم در تقاضای بالا با هدایت سازمان های بخش دولتی و خصوصی هستند.

ارزش دانشگاه

وفاداری به میراث مذهبی، اخلاقی و فرهنگی ما حمایت و تشویق تحقیقات علمی خلاقیت، نوآوری و تعهد به تعالی حرفه ای و تعهد به بهبود مستمر اعتبار و کار گروهی شفافیت

ویژگی دانشگاه

یک موسسه آموزش عالی مشخص شده توسط دقت فکری و متعهد به گسترش دانش، ارائه برنامه های آموزش و آموزش عملی در رشته های حرفه ای از نیاز حیاتی زبان انگلیسی به عنوان زبان تدریس فراهم آوردن امکان دسترسی به منابع افزایش یافته است در حالی که دانش جهانی در حال توسعه در تقاضا مهارت های ارتباطی و قابلیت های حرفه ای بسیار قابل انتقال دانشگاه AL YAMAMAH به طور فعال توسعه و پرورش همکاری با پیشرو موسسات آموزشی و پژوهشی برای تشویق اعضای هیات علمی و تبادل دانشجو و انتقال دانش و تخصص متعهد به دستیابی به استانداردهای ملی، منطقه ای و بین المللی نظیر و توسط نهادی و تخصصی مجوز رسمی برنامه نشان این نسخهها کار میکند به ایجاد روابط نزدیک با نمایندگان کلیدی از بخش های صنعتی و خدمات به منظور شناسایی و پاسخ به نیازهای در حال ظهور خود به دنبال استخدام هیئت علمی بین المللی متخصص و کارکنان با اعتبار علمی از موسسات پیشرو آموزش عالی ما برنامه ها و دوره ما در معرض بررسی مستمر، تضمین این که آنها در وضعیت فعلی از هنر در رشته های مختلف را منعکس در حالی که آماده برای گسترش برنامه های درسی و یا توسعه برنامه های جدید در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد در پاسخ به نیازهای جامعه نرم افزار جامع استانداردهای تضمین کیفیت و اصول در تمام زمینه ها تشویق تحقیقات علمی و با برنامه خاص به نیازهای توسعه جامعه

مکان ها

  • Riyadh

    P.O. Box 45180 , 11512, Riyadh

    سوالات