Keystone logo

43 مدیریت ارشد بازرگانی جهانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی جهانی
  • مطالعات کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (43)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی جهانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار

یک MBA جهانی می تواند تقریبا یکسان با یک مدرک کارشناسی ارشد بازرگانی باشد، اما تمایل بیشتری به تصویر بزرگتر، جهانی از مفاهیم و چگونگی کاربرد آنها در سطح بین المللی می دهد. این می تواند انتخاب خوبی برای درجه ای برای کسی باشد که علاقمند به مطالعه مطالعات عمیق در زمینه کسب و کار و استفاده از دانش خود به شرایط در سراسر جهان است.

یک MBA جهانی در مدیریت کسب و کار چیست؟ همانند اکثر برنامه های MBA، این درجه می تواند شامل آموزش دوره ای است که طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با کسب و کار را پوشش می دهد. این معمولا شامل مطالعات بازاریابی، منابع انسانی، نوآوری و حسابداری می شود. از آنجا که این یک درجه جهانی است، مطالعات اغلب ممکن است در بازار بین المللی متمرکز شوند و چگونه کسب و کارهای مختلف در کشورهای مختلف با یکدیگر در ارتباط هستند.

مطالعه کسب و کار می تواند به شما کمک کند مهارت های متعددی کسب کنید که می تواند در زندگی روزمره مفید باشد. این اغلب شامل بهتر شدن در برقراری ارتباط به صورت واضح، هم بصورت شخصی و هم آنلاین می شود؛ سازماندهی بیشتر و حرفه ای بودن و به عنوان یک رهبر به طور موثر عمل می کند.

انواع مختلف برنامه ها با هزینه ها و مزایای مختلف می آیند. این می تواند مفید باشد برای کشف گزینه های بسیاری در هنگام نگاه کردن به هزینه کسب مدرک خود را.

این مدرک می تواند به شما برای واگذاری موقعیت های مختلف مدیریت در یک کسب و کار کمک کند. بسته به منطقه مورد علاقه شخصی شما، می توانید تصمیم بگیرید که به عنوان یک مدیر منابع انسانی، مدیر حقوق و دستمزد، مدیر بازاریابی یا یکی دیگر از مقام های مدیریت، پیگیری کنید. در حالی که داشتن مدرک ممکن است به طور خودکار اطمینان حاصل نشود که شما یکی از این مشاغل را دریافت خواهید کرد، باید لبه ای را که می تواند شانس خود را برای استخدام در جایی که می خواهید، افزایش دهد.

ممکن است برنامه های زیادی برای کسب MBA شما وجود داشته باشد، یا در محیط کلاس های سنتی یا آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.