Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 14 مدیریت ارشد بازرگانی جهانی برنامه ها که در مدیریت جهانی 2023

14 مدیریت ارشد بازرگانی جهانی برنامه ها که در مدیریت جهانی 2023

overview

بسیاری از دانشجویان علاقه مند به حرفه های کاری بین المللی می توانند از دانش کارشناسان استفاده کنند که یک MBA جهانی می تواند ارائه دهد. این نوع برنامه به طور معمول دانشجویان را به طیف گسترده ای از فرهنگ ها فرا می خواند تا به آنها کمک کند تا درک بیشتری از نحوه عملکرد کسب و کار در سطح جهانی داشته باشند.

MBA جهانی در مدیریت جهانی چیست؟ این نوع مدرک به طور معمول دانش آموزان را برای کسب نقش مدیریتی در کسب و کارهای جهانی با دادن دانش تخصصی صنایع کسب و کار از طریق دوره هایی مانند مالی، نظریه مدیریت و پیاده سازی آماده می کند. دانش آموزان همچنین ممکن است در مدیریت زنجیره تامین، استراتژی های کسب و کار، حسابداری و نوشتن برای تکمیل درک خود مطالعه کنند. هدف از این برنامه کمک به دانش آموزان در درک تاثیر تجارت جهانی و نحوه عملکرد آنها است.

یک برنامه جهانی MBA معمولا به دانش آموزان مهارت های ارزشمندی می آموزد که می تواند به آنها در موفقیت حرفه ای خود کمک کند. مهارت های رهبری ممکن است آنها را برای پیشرفت های شغلی و افزایش حقوق در آینده واجد شرایط، در حالی که مهارت های ارتباطی آنها را قادر می سازد تا به طور موثر شبکه ای کار کنند. مهارت های تحلیلی می توانند در زمینه های زندگی شخصی و همچنین حرفه ای مفید باشند.

از آنجا که هر مدرسه متفاوت است، هیچ هزینه ای برای یک برنامه جهانی MBA وجود ندارد. هر دانشگاه دارای هزینه های مربوط به هزینه تحصیل است، و محل نیز می تواند بر قیمت تاثیر بگذارد.

دانشجویانی که MBA جهانی را در مدیریت جهانی تکمیل می کنند معمولا به بسیاری از حرفه های هیجان انگیز دسترسی دارند. بسیاری از مدیران کسب و کار یا شاخه ها می شوند، در حالی که دیگران به عنوان مدیران زنجیره تامین کار می کنند. موقعیت مدیران بازاریابی نیز ممکن است در دسترس باشد. بعضی از کارشناسان به عنوان تحلیلگران کسب و کار مشغول به کار هستند، در حالی که برخی دیگر به عنوان مدیران شرکت های گارانتی یا مشاوران لجستیک مشغول به کار هستند. بسیاری از آنها تصمیم می گیرند که کسب و کار خود را آغاز کنند و مدیران اجرایی شوند.

برنامه های MBA جهانی معمولا در پردیس و آنلاین ارائه می شود. ثبت نام در کلاس های آنلاین می تواند دانش آموزان انعطاف پذیری بیشتری را برای تعادل آموزش و پرورش با زندگی شخصی خود، به دنبال برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم به دفتر پذیرش مدرسه انتخاب شما با پر کردن فرم سرب.

read_more

filters

 • مدیریت ارشد بازرگانی جهانی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت جهانی
fields_of_study
 • مطالعات مدیریت (14)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format