Keystone logo

25 مدیریت ارشد بازرگانی جهانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی جهانی
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (25)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی جهانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت

مدرک کارشناسی ارشد جهانی یا MBA جهانی، مدرک کسب و کار پیشرفته است که تلاش می کند تا دانش آموزان را در درک مسائل تجاری جهانی، مهارت های مدیریتی بین فرهنگی، و صرف وقت تحصیل در خارج از کشور کمک کند. برنامه ها تمایل دارند یک یا دو سال طول بکشد.

یک MBA جهانی در مطالعات مدیریت چیست؟ این درجه حرفه ای است که بر کسب و کار بین المللی و مدیریت موثر شرکت های چند ملیتی متمرکز است. دانش آموزان ممکن است درک پیشرفته ای از اقتصاد بین المللی به دست آورند و معمولا به دوره های آموزشی مانند علوم سیاسی، منابع انسانی و مالی که تمرکز جهانی بیشتری نسبت به برنامه های سنتی برنامه MBA دارند، می آموزند. افراد ممکن است فرصتی برای درس هایی مانند سیستم های بازار مقایسه ای، حقوق بین الملل و سیاست، روابط قومی و نژادی، استراتژی دیپلماتیک و تجارت و مالی جهانی داشته باشند.

دانش آموزان ممکن است مهارت های مختلفی را در حالی که درآمد یک MBA جهانی در مطالعات مدیریت را یاد بگیرند. اکثر برنامه ها دانشجویان را برای رهبری آماده می کنند و مهارت های رهبری ممکن است به دانش آموزان کمک کند تا زندگی شخصی و حرفه ای خود را هدایت کنند. بسیاری از دانش آموزان نیاز به یادگیری زبان خارجی دارند. این می تواند رزومه خود را جدا از دیگر نامزدها و کمک به آنها تبدیل شدن به ارتباطات بهتر است.

برای بسیاری از دانشگاه ها، برنامه های MBA جهانی در مطالعات برنامه های مدیریت وابسته به محل و طول برنامه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های دقیق، با مدرسه ای که مایل به حضور است تماس بگیرید

از آنجایی که یک MBA جهانی که بر روی مطالعات مدیریت تمرکز دارد، درجه تدریجی نیست، برخی از دانش آموزان تصمیم می گیرند که تحصیلات خود را ادامه دهند و یک دکترا کسب کنند. فارغ التحصیلان ورود به بازار کار ممکن است آمادگی خود را برای ورود به سمت مدیریت اجرایی بالا در شرکت های جهانی و یا در کسب و کارهایی که مایل به گسترش در بازار جهانی هستند. فارغ التحصیلان ممکن است واجد شرایط کار در زمینه هایی مانند فروش، مشاوره یا مدیریت باشند. با توجه به دیدگاه بین المللی، اکثر فارغ التحصیلان برای موقعیت هایی مانند مدیر برنامه جهانی، مدیر فروش و بازاریابی بین المللی یا مدیر حساب جهانی معتبر هستند.

بعضی از برنامه های MBA جهانی در مطالعات مدیریت به دانش آموزان اجازه می دهد تا خود را به صورت آنلاین دریافت و یا برخی از دوره های خود را از راه دور، که انعطاف پذیری زیادی را فراهم می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.