Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 11 دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در بحرین 2023

11 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در بحرین 2023

بررسی اجمالی

برنامه های MBA در بحرین دانش آموزان ارائه آموزش با کیفیت بالا در منطقه جالب از جهان است که از نظر فکری و فرهنگی تحریک کننده. MBA در بحرین اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان دسترسی آسان به منطقه خلیج فارس، یک مرکز کسب و کار بین المللی است.

MBA در برنامه های بحرین فشرده، یکپارچه و تجربی، ارائه دانش آموزان با مهارت های لازم برای کاربرد عملی تئوری کسب و کار و روش به مسائل کسب و کار در دنیای واقعی. دانش آموزان از برنامه های MBA در بحرین یک درک قوی از ملزومات کسب و کار کسب و با دانش و مهارت های لازم برای رشد در بازار جهانی همیشه در حال تغییر فارغ التحصیل خواهد شد. MBA در برنامه های بحرین اجازه می دهد دانش آموزان برای انتخاب یک تخصص در زمینه هایی مانند مدیریت، بازاریابی، کسب و کار بین المللی، و امور مالی، در حال تدریس و مربی توسط دانشکده مجرب و محترم.

رسیدن به آموزش و پرورش خود را و آرزوهای حرفه ای با MBA در بحرین.زیر را از طریق گزینه های حرکت و پیدا کردن MBA در بحرین که مناسب نیازهای شما بهترین!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • بحرین
رشته های تحصیلی
    آموزش
  • بهداشت و درمان
  • خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز علوم اجتماعی علوم زیستی علوم طبیعی مد
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه