Keystone logo

18 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در سنگاپور برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • سنگاپور
رشته های تحصیلی
    آموزش (0)بهداشت و درمان (0)حمل و نقل و لجستیک (0)خودبهسازی (0)روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (0)زبان های خارجی (0)ساخت و ساز (0)علوم اجتماعی (0)علوم زیستی (0)علوم طبیعی (0)
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در سنگاپور

سنگاپور تبدیل به یک مکان نخست برای دانشجویان بین المللی. سنگاپور خود را در ارائه آموزش با کیفیت بالا در یک چند فرهنگی، سبک زندگی شهرستان پر جنب و جوش خود می بالد. سنگاپور یک مرکز مالی و اقتصادی است، و آن را به هر دو حرفه ای و دانش آموزان به دنبال MBA سنگاپور جذاب.

دانش آموزان به دنبال MBA در سنگاپور خواهد یک پایه محکم در کسب و کار کسب و همچنین می تواند بین بخش های تخصصی، مانند بازاریابی، فناوری اطلاعات، امور مالی، روانشناسی، و مهمان نوازی را انتخاب کنید. دانش آموزان از برنامه های MBA سنگاپور خواهد یک دیدگاه جهانی را، با تمرکز در آسیا. به طور کلی، برنامه های MBA سنگاپور از ترم به چالش کشیدن، کار گروه، پروژه ها، امتحانات، و فعالیت های برنامه است. برخی از برنامه های برای MBA سنگاپور نیز اجازه می دهد گزینه ای را برای تحصیل در خارج.

اگر شما به دنبال یک برنامه MBA درجه یک در یک کشور هیجان انگیز، سپس MBA سنگاپور در نظر بگیرند. نگاهی به گزینه های زیر و برداشتن قدم بعدی!

برای MBA خود را در سنگاپور امروز در اینجا نگاه کن!