Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 12 دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در عربستان سعودی 2023

12 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در عربستان سعودی 2023

بررسی اجمالی

عربستان سعودی را تجربه کرده است رشد اخیر در فن آوری و آموزش عالی، باعث بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید MBA در عربستان سعودی است. دانش آموزان یک فرهنگ غنی، سنتی، و محافظه کار عرب را تجربه و می تواند لذت بردن از مصرف در مناظر محلی است. MBA در عربستان سعودی می تواند فرصت های شغلی بسیاری در منطقه و خارج از کشور باز شود.

با MBA در عربستان سعودی، دانش آموزان آموزش و پرورش و امکانات بسیار عالی، و همچنین به عنوان دانشکده مشهور و مجرب که کارشناسان در این زمینه خود را در نظر گرفته تجربه می کنند. MBA در برنامه عربستان سعودی اغلب در منطقه تمرکز و همچنین در نظر گرفتن یک دیدگاه جهانی است. دانش آموزان ترم در تمام جنبه های کسب و کار مانند حسابداری، امور مالی، منابع انسانی، بازاریابی، عملیات و مدیریت تجربه، فارغ التحصیل شدن از برنامه و همچنین گرد کسب و کار مردم حرفه ای است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MBA در عربستان سعودی، از طریق برنامه های زیر رفته. شما نمیتوانید پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • عربستان سعودی
رشته های تحصیلی
    آموزش
  • بهداشت و درمان
  • خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز علوم اجتماعی علوم زیستی علوم طبیعی مد
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه