Keystone logo

9 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در علوم اجتماعی علوم سیاسی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • علوم اجتماعی
  • علوم سیاسی
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (9)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در علوم اجتماعی علوم سیاسی

مدرک کارشناسی مدیریت (MBA) نوعی مدرک کارشناسی ارشد است که موضوع کسب و کار را بررسی می کند. پیشرفته تر از دوره کارشناسی، این درجه اغلب نیاز به دو یا سه سال مطالعه فشرده دارد. بسیاری از دانشجویان این نوع مدرک را برای آماده شدن برای موقعیت رهبری در یک حرفه تجاری دنبال می کنند.

MBA در علوم سیاسی چیست؟ این زمینه مطالعه به عملیات پیچیده ای از دولت ها، اقتصادها، روندهای اجتماعی و موسسات تبدیل می شود که بر جهان ما تاثیر می گذارد. بسیاری از برنامه های علوم سیاسی به کمک نظریه سیاسی، سیاست مقایسه ای و سایر ابزارها، مراقبت های بهداشتی، مسکن، آموزش، اشتغال و اخلاق جهان را بررسی می کنند. برنامه کارشناسی ارشد اغلب دوره های بیش از موضوعات فوق را شامل می شود تا بیشتر به کارکرد نهادهای سیاسی و نحوه تاثیر آنها روی جامعه برسند.

مطالعه علوم سیاسی می تواند شامل موضوعات متنوعی باشد اما همچنین می تواند دانش آموزان را از دانش های بسیاری بهره مند سازد. دانش آموزان در این زمینه اغلب مهارت های تفکر انتقادی را به عنوان تجزیه و تحلیل داده های تحقیق را توسعه می دهند. این دانش آموزان نیز تمایل دارند که رهبری قوی و توانایی های برنامه ریزی را نشان دهند که در زندگی شخصی و حرفه ای مفید هستند.

بسیاری از برنامه های فارغ التحصیل نیاز به دو یا سه سال دوره کارشناسی دارند. هزینه این برنامه ها می تواند بر اساس تعداد دوره های مورد نیاز برای تکمیل تحصیلات متفاوت باشد. قبل از اینکه دانشجو یک برنامه را انتخاب کند، هزینه تحصیلات خاص در مدارس مختلف را با بازدید از وب سایت مدرسه یا تماس با بخش پذیرش، مهم است.

پس از به دست آوردن MBA در علوم سیاسی، دانش آموزان می توانند برای حرفه های پیشرفته تر و با هزینه بالاتر درخواست کنند. در این زمینه معمولا موقعیتهای زیادی وجود دارد که صنایع مختلف را شامل می شود، از جمله تجارت، روزنامه نگاری، قانون و آموزش و پرورش. متخصصین این رشته موقعیت هایی را به عنوان تحلیلگران سیاست، وکلای، محققان بازاریابی، متخصصان روابط عمومی و حتی مدیران رسانه های اجتماعی حفظ کرده اند.

محققان ممکن است در یکی از کالج ها یا دانشگاه های سراسر جهان تحصیلات سیاسی را مطالعه کنند. بسیاری از این موسسات گزینه های آموزش راه دور، دوره های نیمه وقت یا برنامه های تحصیل در خارج از کشور را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.