Keystone logo

1 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در فنلاند برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
رشته های تحصیلی
    آموزش (0)بهداشت و درمان (0)حمل و نقل و لجستیک (0)خودبهسازی (0)روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (0)زبان های خارجی (0)ساخت و ساز (0)علوم اجتماعی (0)علوم زیستی (0)علوم طبیعی (0)
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در فنلاند

فنلاند انتخاب بالا برای دانشجویان بسیاری را از سراسر جهان است. برنامه های آموزش عالی خود را چشم انداز بین المللی، اجازه می دهد دانش آموزان برای تبدیل شدن به حرفه ای به خوبی گرد واجد شرایط به کار در سطح جهانی. فنلاند دارای امکانات عالی و موسسات تحقیقاتی که پرورش نوآوری و تحریک رشد فکری و فرهنگی. فنلاند همچنین دارای یک اقتصاد رقابتی و میزبان چندین شرکت بزرگ چند ملیتی. MBA در فنلاند یک فرصت بسیار عالی برای دانش آموزان برای شروع یک حرفه ای هیجان انگیز است.

MBA در برنامه فنلاند ایجاد حرفه ای کسب و کار به خوبی گرد از طریق بررسی تمام جنبه های مدیریت کسب و کار، مانند بازاریابی، رهبری، مدیریت، حسابداری، منابع انسانی، و اخلاق. علاوه بر این، MBA در دانش آموزان فنلاند به مهارت های خود را در نگارش دانشگاهی و ارائه طریق درسی و پروژه های تقویت می کند.دانش آموزان به دنبال MBA خود را در فنلاند دارای انعطاف پذیری برنامه برای رفع نیازهای برنامه ریزی خود را به طوری که آنها می توانند به تعادل کار، مدرسه، و خانواده.

حرکت از طریق MBA در گزینه های فنلاند زیر و پیدا کردن برنامه ای است که نیازهای خودتان!