Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در قانون تجارت بین الملل که در فرانسه 2023

1 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در قانون تجارت بین الملل که در فرانسه 2023

بررسی اجمالی

حقوق تجارت بین الملل چیست؟
حقوق تجارت بین الملل مطالعه چگونگی تأثیر قوانین و مقررات بر معاملات تجاری بین شرکت های مستقر در کشورهای مختلف است. این می تواند شامل موضوعاتی مانند قانون قراردادها، حقوق مالکیت معنوی و مقررات تجارت باشد.

مشاغل حقوق تجارت بین الملل
متخصصان حقوق تجارت بین الملل در صنایع و نقش های مختلف کار می کنند. برخی از پست های رایج عبارتند از مدیر قرارداد، افسر انطباق و کارگزار گمرک. آنها ممکن است برای شرکت های خصوصی، سازمان های دولتی یا آژانس های غیرانتفاعی کار کنند.

چرا حقوق تجارت بین الملل را مطالعه کنیم؟
قانون تجارت بین‌الملل مهم است زیرا به متخصصان تجارت کمک می‌کند تا چشم‌انداز قانونی را که در آن کار می‌کنند درک کنند. این می تواند به آنها کمک کند تا از مشکلات قانونی جلوگیری کنند و همچنین به آنها امکان می دهد از فرصت های موجود در بازارهای خارجی استفاده کنند.

مدرک حقوق تجارت بین الملل
گزینه های درجه متنوعی برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در حقوق تجارت بین الملل وجود دارد. برخی از برنامه های رایج شامل لیسانس مدیریت بازرگانی، دکترای حقوقی یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است.

در طول مدرک حقوق تجارت بین‌الملل چه خواهم خواند؟
برخی از موضوعاتی که ممکن است در طول مدرک حقوق تجارت بین‌الملل خود مطالعه کنید عبارتند از قانون قرارداد، حقوق مالکیت معنوی و مقررات تجارت. همچنین احتمالاً در مورد سیستم های حقوقی در کشورهای مختلف و نحوه انجام تجارت در یک زمینه جهانی خواهید آموخت.

فرانسه در حال حاضر در میان 20 بهترین کشورهای اجرای برنامه در نظر اقتصاد با توجه به نتایج گرا یادگیری آموزش عالی عالی. بسیاری از دوره های در دانشگاه ها در زبان فرانسه ارائه شده است. فرانسه 60 عمومی و 100 دانشگاه های خصوصی.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) یک درجه تحصیلی حرفه ای است و به افرادی اعطا می شود که در رشته مدیریت بازرگانی در یک مدرسه بازرگانی تحصیل نموده اند. در این رشته اشکال مختلف تحلیل ها و استراتژی ها از جمله گردانندگی امور، بازاریابی، امور مالی و حسابداری تحت پوشش قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • فرانسه
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق بین الملل
  • قانون تجارت بین الملل
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط