Keystone logo

35 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مالزی برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مالزی
رشته های تحصیلی
    آموزش (0)
  • بهداشت و درمان (2)
  • حمل و نقل و لجستیک (0)خودبهسازی (0)روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (0)زبان های خارجی (0)ساخت و ساز (0)علوم اجتماعی (0)علوم زیستی (0)علوم طبیعی (0)
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مالزی

دریافت MBA خود را در مالزی. هر دو برای دانش آموزانی که فقط از یک برنامه کارشناسی در تقریبا هر رشته فارغ التحصیل شد، و یا کار حرفه ای که می خواهند برای اضافه کردن یک مدرک فوق العاده با ارزش را به رزومه خود را، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) درجه می تواند اهداف شغلی را برای بستن دسترس. قابل اجرا به طیف گسترده ای از مناطق کسب و کار، MBA حرفه ای به دنبال اشتغال در عمومی، غیر انتفاعی، بخش خصوصی، و یا حتی مالکیت کسب و کار بهره مند خواهند شد.

چگونه در مورد گرفتن MBA خود را در مالزی؟ شما می توانید به عنوان مثال مطالعه در سلانگور، کداه یا شهرستان پایتخت کوالالامپور. در جهان بزرگترین 29 - - با منابع طبیعی غنی و ساخت در خدمت صادرات به عنوان کلیدی در MBA خود را در مالزی شما می توانید در مورد اقتصاد مالزی یاد بگیرند. بسیاری از برنامه های زیر MBA در مالزی نیز تمرکز و مجزا بین المللی، آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در امروز 'اقتصاد جهانی.با هر دو پاره وقت و گزینه های مطالعه تمام وقت، دانشگاه در مالزی فرصت برای دریافت MBA در مالزی در سرعت است که حق را برای شما ارائه دهد. در این صفحه شما همچنین می توانید اطلاعات به طور مستقیم از دانشگاه در مالزی در یک ماده از ثانیه درخواست. شروع به جستجو برای یک MBA در مالزی حق دور!