Keystone logo

121 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات مدیریت
  • مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (121)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت

مدرک مدیریت کسب و کار یک موفقیت چشمگیر است که می تواند بسیاری از درها را باز کند. این مرحله بعدی در تحصیلات شما است پس از مدرک لیسانس کامل شده است و به کارفرمایان احتمالی نشان می دهد که شما درک کامل و کامل از منطقه تحصیل را به دست آورده اید.

MBA در مدیریت چیست؟ کسب و کار ها بر روی پویایی کار گروهی و رهبری ساخته شده است. این مفاهیم برای فردی که در مديريت مهارت دارد، حیاتی است. یک مدیر خوب می داند که چگونه می تواند پرسنل و منابع خود را به منظور بهینه ترین و کارآمد ترین هدف به دست بیاورد. یک مدرک MBA در مدیریت می تواند به شما در مورد چگونگی تشخیص و حل مشکلات در حین نظارت بر هر تعداد وظایف و کارگران کمک کند.

مزایای MBA در مدیریت می تواند گسترده باشد، که بر زندگی شخصی و حرفه ای تاثیر می گذارد. شما ممکن است روش های جدیدی برای میانجیگری درگیری، مدیریت زمان و پول و مهارت های اجتماعی پیشرفته یاد بگیرید.

هزینه یک MBA متفاوت است، با توجه به مدرسه ای که انتخاب کرده اید و منطقه ای که در آن واقع شده است. شما می توانید با هزینه تماس در مدرسه خود به طور مستقیم با آن آشنا شوید.

فرصت های شغلی برای کسانی که دارای مدرک MBA در مدیریت هستند هم متفاوت است. شما ممکن است بخواهید به عنوان یک مدیر بخش برای یک شرکت بزرگ، مدیریت مردم و فرایندها در صنعت خود کار کنید. شما ممکن است دریابید که یک موقعیت به عنوان یک مدیر منابع انسانی یا یک مدیر عملیات مناسب است. به طور خلاصه، می توانید انتخاب کنید که یک مربی شوید، به عنوان استاد دانشگاه یا مدرس کار کنید تا دیگران را یاد بگیرد یا یاد بگیرید یا به عنوان یک مشاور ارائه آموزش برای تیم در شرکت ها.

MBA در برنامه های مدیریت موجود در سراسر جهان وجود دارد، هر دو در محیط کلاس های سنتی و آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.