Keystone logo

17 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مدیریت بازاریابی 2024

فیلترها

فیلترها

 • مدیریت ارشد بازرگانی
 • مطالعات بازاریابی
 • بازاریابی
 • مدیریت بازاریابی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات بازاریابی (17)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مدیریت بازاریابی

  طرح بازاریابی اجرا و موثر بدون در نظر گرفتن صنعت آن در این است که موفقیت هر کسب و کار بسیار مهم است. با این حال، موفقیت هر کمپین بازاریابی متکی بر آن مدیریت آن. MBA در مدیریت بازاریابی مجهز کسانی که علاقه مند در زمینه بازاریابی با مهارت های لازم برای رسیدگی به کمپین های بازاریابی پیچیده است.

  کسانی که می خواهند به دنبال شغلی در بازاریابی اغلب تعجب، "MBA در مدیریت بازاریابی چیست؟" این درجه پیشرفته دانش آموزان به درک عوامل مختلف است که بازارهای تحت تاثیر قرار آماده و آنها را فراهم می کند با دانش مورد نیاز به تدوین و فرموله استراتژی کسب و کار است که بازاریابی دیدار خواهد کرد و نیازهای فروش. دانش آموزان در این برنامه ثبت نام می توانید انتظار به انواع کلاس های مختلف که ممکن است شامل تحقیقات بازار، رفتار مصرف کننده، سرمایه گذاری کسب و کار جدید، روابط مشتری، و ارتباطات بازاریابی.

  بسیاری از دانش آموزان علاقه مند در MBA در مدیریت بازاریابی می دانید چه اصول اولیه کمپین بازاریابی موثر باشد. با این حال، درجه های پیشرفته در بازاریابی دانش آموزان با لبه اضافه در این زمینه خود را که ممکن است به آنها اجازه پیش در حرفه خود به سرعت و به حفظ موفقیت در هر پروژه کار می کنند را فراهم می کند.

  کسانی که بپرسید، "MBA در مدیریت بازاریابی چیست؟" به طور کلی در چه مقدار کسب این مدرک ممکن است هزینه علاقه مند هستند. دانش آموزان آینده نگر باید آگاه باشند که هزینه های این برنامه توسط موسسه، محل متفاوت است، و انواع دروس ارائه شده است.

  فارغ التحصیلان این برنامه می توانید یک حرفه ای در زمینه های مختلف مربوط به بازاریابی های مختلف به دست آورند. شغل ممکن است در دسترس در صنایع فن آوری، خرده فروشی، رسانه ها، و برنامه ریزی رویداد.برخی از مشاغل رایج ترین برای کسانی که با این درجه عبارتند از مدیران بازاریابی، مدیران تبلیغات، تحلیلگران تحقیقات بازار، و متخصصان روابط عمومی.

  بسیاری از برنامه های مدیریت بازاریابی ممکن است آنلاین در دسترس به دانش آموزان علاقه مند می شود. این نوع برنامه ممکن است برای کسانی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر و یا در یک مکان از راه دور زندگی می کنند مفید است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و با به طور مستقیم از دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.