Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 119 دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در مدیریت بازرگانی بین الملل 2023/2024

119 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مدیریت بازرگانی بین الملل 2023/2024

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است که توسط دانشجویانی که تسلطی از مطالعات کسب و کار دارند، به دست آورده است. این نوع درجه یکی از محبوب ترین و قابل توجه ترین در سراسر جهان است. این برنامه آموزشی پیشرفته اغلب دو یا سه سال طول می کشد تا تکمیل شود.

MBA در مدرک بین المللی کسب و کار چیست؟ مطالعه کسب و کار و نحوه شرکت در سراسر جهان می تواند این موضوع را از سایر برنامه های MBA منحصر به فرد کند. این زمینه اغلب در مورد کسب و کار و امور مالی با تاکید بر روابط جهانی در سطح شدیدتری نسبت به دوره کارشناسی ارزیابی می شود. دوره های در این نوع برنامه ممکن است شامل مدیریت منابع انسانی، سیاست گذاری، مدیریت عملیات، اخلاق، بازاریابی و سازمان باشد.

دانش آموزانی که در این سطح تحصیل می کنند، می توانند بسیاری از ویژگی های سودمند را که می توانند در محیط های شخصی و حرفه ای، از جمله مذاکره و مهارت های ارتباطی استفاده شوند، به دست آورند. این دانش آموزان اغلب اطلاعات و سیاست های کسب و کار را ارزیابی می کنند، که می تواند به آنها کمک کند تا مهارت های تحلیلی چشمگیر نیز به همراه داشته باشند.

هزینه کسب درآمد MBA اغلب به بسیاری از عوامل بستگی دارد. برنامه هایی با دوره های مورد نیاز معمولا هزینه بیشتری نسبت به برنامه های کوتاه تر است، هرچند نوع دانشگاه یا محل تحصیل می تواند تحصیلات کلی را افزایش یا کاهش دهد. دانشجویان آینده نگر باید هزینه های برنامه های مختلف را برای تصمیم گیری آگاهانه مورد بررسی و مقایسه قرار دهند.

مشاغل در اداره امور بین الملل متعدد هستند و می توانند صنایع مختلف را در بر بگیرند. فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد اغلب به راحتی در رشته های رهبری بیش از دیگران با مدرک کارشناسی استخدام می شوند. بسیاری از فارغ التحصیلان به عنوان اقتصاددانان، تحلیلگران مالی، مدیران بازاریابی، مدیران منابع انسانی، متخصصان تجارت، کارگزاران سهام و متخصصان روابط عمومی فعالیت می کنند.

اگر شما در حال مطالعه گزینه های کسب مدرک در کسب و کار بین المللی، فرصت های متعدد در سراسر جهان را بررسی کنید. بسیاری از مدارس برنامه های تحصیل در خارج از کشور را ارائه می دهند و یا دوره های آنلاین را دارند، بنابراین شما می توانید از خانه مطالعه کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
  • مدیریت بازرگانی بین الملل
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (119)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه