Keystone logo

فیلترها

 • مدیریت ارشد بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • مدیریت کسب و کار
 • مدیریت کسب و کار بین المللی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (23)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

23 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مدیریت کسب و کار بین المللی 2024

  مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مدیریت کسب و کار بین المللی

  پیگیری مدرک مدیریت کسب و کار (MBA) درجه انتخاب عالی برای افرادی است که مایل به سریع حرکت حرفه خود را به سمت یک مقام اجرایی است. فارغ التحصیلان با داشتن مدرک MBA می توانند ثابت کنند که کارآموزی لازم را انجام داده اند تا کارشناسان در حوزه کسب و کار و سزاوار موقعیت های رهبری در نظر گرفته شوند.

  MBA در مدیریت بازرگانی بین المللی چیست؟ این درجه ای است که فارغ التحصیلان را برای موفقیت در اقتصاد جهانی آماده می کند. همانطور که شرکت های بیشتری در سطح جهانی گسترش می یابند، کارکنان با ارزش ترین کسانی هستند که درک نحوه مدیریت منابع و فعالیت های تجاری در میان فرهنگ ها را درک می کنند. MBA در مدیریت بازرگانی بین المللی یک برنامه درسی سنتی MBA را در بر می گیرد که در آن شرکت کنندگان برنامه آموزش های بعدی در مورد کسب و کار، مدیریت و امور مالی را با مطالعه فرهنگ ها و زبان ها ترکیب می کنند.

  دانش آموزانی که مدرک MBA در مدیریت بازرگانی بین المللی را دنبال می کنند، فرصتی برای تیز کردن مهارت های مدیریتی و تفکر استراتژیک خود را دارند تا یاد بگیرند که چگونه کسب و کار در سراسر فرهنگ ها انجام می شود. آنها برنامه را آماده برای رسیدگی به چالش هایی که شرکت های چند ملیتی با آن مواجه می شوند، به طور منظم صورت می دهند. در نتیجه، ممکن است فارغ التحصیلان در تقاضای بالا باشند و بتوانند حقوق بالاتر را اداره کنند.

  هزینه برای کسب مدرک MBA در مدیریت بین المللی کسب و کار متفاوت خواهد بود بسته به نیازهای شما، انتخاب شما از برنامه و خود موسسه. دانشجویان آینده نگر باید قبل از تصمیم گیری نهایی، تمام گزینه ها را بررسی و تحقیقات کامل را انجام دهند.

  فارغ التحصیلان با مدرک MBA در مدیریت تجارت بین المللی اغلب آماده هستند که به عنوان رهبران در تنظیمات مختلف خدمت کنند. به عنوان مشاوران مدیریت، مدیران توسعه کسب و کار، مدیران محصولات و افسران مالی اصلی، ورزش هایی را برای فارغ التحصیلان در نظر گرفته اند. مدیریت استراتژیک و مهارت های رهبری بین فرهنگی که در طول این برنامه ها به دست آمد، به فارغ التحصیلان کمک می کند تا هر کدام از نقش هایی را که انتخاب می کنند، موفق شوند.

  MBA در برنامه های مدیریت بازرگانی بین المللی در دانشگاه ها و کالج های سراسر جهان ارائه می شود. دوره ها برای دانشجویان کامل و نیمه وقت در دسترس هستند و گزینه هایی برای کسانی که مایل به شرکت در کلاس های شخصی هستند در مقایسه با کسانی که ترجیح می دهند یک محیط مجازی وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.