Keystone logo

5 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت رویداد 2024

فیلترها

فیلترها

 • مدیریت ارشد بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت رویداد
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت رویداد

  MBA در مدیریت رویداد برای مشتاق impresarios که می خواهند به یک حرفه ای از تولید موارد در مقیاس بزرگ به یاد ماندنی طراحی شده است. برنامه ریزی رویدادهایی مانند عروسی، جشنواره ها، کنسرت ها، کنفرانس ها، و تجارت را نشان می دهد شرکت های بسیار پیچیده است، و فارغ التحصیلان این برنامه به بازار کار مجهز به منابع لازم سر برنامه ریزی و اجرای رویدادی برای شرکت های بزرگ، عمومی، و دیگر اشخاص .

  تنها چیزی که MBA در مدیریت رویداد است؟ برنامه های آماده سازی فارغ التحصیلان به فرض وظایف مدیریتی که نیاز به سازمانی، ارتباطات و مهارت های کسب و کار. این برنامه اغلب شامل مطالعه در گردشگری، اوقات فراغت، و مهمان نوازی، به عنوان این زمینه از وسط قطع با برنامه ریزی رویداد. دانش آموزان مفاهیم بنیادی مربوط به بودجه بندی، بازاریابی، امور مالی و یاد بگیرند. علاوه بر این، درجه این کارشناسی ارشد دانش مربوط به قانون، منابع انسانی، حسابداری، مدیریت ریسک، و ارتباطات خاص به مدیریت رویداد را فراهم می کند.

  مدیریت رویداد حرفه ای بسیار دشوار است و موفقیت بستگی به ظرفیت فرد برای پاسخ به خوبی تحت فشار. MBA در مدیریت رویداد آماده کردن دانش آموزان برای دقت از حرفه ای پویا و به چالش کشیدن. دانش آموختگان راه رفتن دور با توانایی نظارت بر پژوهش، طراحی، برنامه ریزی، تدارکات، و ارزیابی از وقایع.

  برنامه های مورد نیاز، هزینه، و طول زمان از مؤسسه ای به مؤسسه دیگر متفاوت است. کسانی که علاقه مند در به دنبال این درجه می خواست برای تماس با مدارس برای اطلاعات در مورد پیش نیاز، قیمت، و چارچوب زمانی.

  مدیریت رویداد صنعت گسترده و رو به رشد با بازار کار است که شامل موقعیت تمام وقت و پاره وقت است. صنایع مانند موسیقی، ورزش، و چاپ و نشر همیشه با استفاده از خدمات مدیر رویداد. شرکت و یا انجمن های خصوصی که پیدا کردن آن مولد و یا فقط سرگرم کننده را به کارکنان و اعضای خود را با هم استفاده از مدیران رویداد که مسئولیت رسیدگی به نشان می دهد تجارت، احزاب، و یا کنوانسیون.دانش آموختگان نیز ممکن است موقعیت خود را در حرفه متحد گردشگری و مهمان نوازی لوکس در نظر بگیرند. به عنوان مثال، هتل ها برگزاری برنامه های بی شماری، از جمله جلسات، مراسم عروسی، و کنفرانس ها.

  دانش آموزان علاقه مند می برنامه های آنلاین پیدا می شود یک راه ایده آل به دنبال درجه این کارشناسی ارشد. برای شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.