Keystone logo

24 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی امور مالی مدیریت مالی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات اقتصادی
  • امور مالی
  • مدیریت مالی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (24)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی امور مالی مدیریت مالی

کسب مدرک مدیریت کسب و کار یک شاهکار قابل توجه است، و یکی که می تواند حجم به کارفرمایان آینده نگر صحبت می کنند. این به طور کلی طول می کشد حدود دو سال مطالعه تمام وقت برای تکمیل و به طور کلی نشان دهنده درک عمیق از موضوع است.

MBA در مدیریت مالی چیست؟ اجرای یک کسب و کار نیاز به درک کامل و دقیق از مدیریت پول مناسب دارد، و MBA در مدیریت مالی می تواند به شما این را بدهد. کارهای معمولی می تواند بهترین شیوه های کسب درآمد، حفظ پول و صرف پول در یک زمینه تجاری را پوشش دهد. این برنامه به احتمال زیاد شامل تمرکز بر تنظیمات، مالیات، گزارش و عملیات و سیستم های کنترل می شود.

شما احتمالا متوجه شده اید که مزایای بسیاری از مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه وجود دارد، از جمله مدیریت پول، سازمان، و تجزیه و تحلیل داده ها. چنین مهارت هایی می تواند نه تنها در زندگی حرفه ای بلکه در هر جنبه ای از زندگی شما کمک کند.

هزینه یک برنامه مثل این می تواند به طور گسترده ای از مدرسه به مدرسه و منطقه به منطقه متفاوت باشد. برای مشخص کردن هزینه برنامه خود، به مدرسه خود مراجعه کنید.

شغل در دنیای مالی می تواند از صاحب کسب و کار کوچک تا پیمانکار آزاد به CFO برای یک شرکت بزرگ باشد. شما ممکن است دریابید که برای دنیای حرفه ای یک حسابدار کارآموز، یا برای یک شرکت حسابداری یا یک کسب و کار خصوصی مناسب است. اگر خودتان ایستاده باشید، سبک خودتان بیشتر است، به احتمال زیاد خواهید دید که شما می توانید کسب و کار خود را به عنوان یک مشاور به دیگر شرکت ها در امور مدیریت پول شروع کنید. به طور خلاصه، می توانید تحصیلات دیگران را با نوشتن برای نشریات صنعت یا آموزش در یک کالج یا دانشگاه انتخاب کنید.

مدارس در سراسر جهان برنامه های مدیریت مالی را به صورت شخصی و آنلاین ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.