Keystone logo

19 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی مهمان نوازی مدیریت مهمان نوازی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • مهمان نوازی
  • مدیریت مهمان نوازی
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (19)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی مهمان نوازی مدیریت مهمان نوازی

افرادی که به دنبال پیشرفت حرفه ای در دنیای کسب و کار هستند، تشویق می شوند که مدرک مدیریت کسب و کار (MBA) را دنبال کنند. با مهارتهای تحلیلی و حل مسئله در هنگام کسب مدرک MBA، فارغ التحصیلان می توانند نقش رهبری را در بسیاری از تنظیمات کسب و کار دنبال کنند.

MBA در مدیریت مهمانداری چیست؟ این مدرک است که فارغ التحصیلان را با ابزارهایی برای موفقیت در امور مدیریت در بخش مهمانداری، که شامل هتل ها، گردشگری، رستوران ها، کازینو ها و غیره است، فراهم می کند. دانش آموزان در این برنامه، پایه های کسب و کار، استراتژی، مدیریت، و مالی را در حالی که دوره های مربوط به این بخش را دریافت می کنند، مانند مدیریت آشامیدنی و مطالعات شراب برای مدیران مهمان نوازی یاد می گیرند. ترکیبی از دوره های آموزشی و مطالعات موردی به منظور آماده سازی شرکت کنندگان برنامه برای موفقیت پس از فارغ التحصیلی است.

MBA در مدیریت مهمانداری به دانشآموزان فرصتی می دهد تا تفکر استراتژیک و مهارت های مدیریت مالی مورد نیاز برای بالا بردن یا پذیرش در مدیریت و مقامات ارشد در صنعت مهمان نوازی مورد نیاز باشد. یادگیری نحوه مدیریت و رهبری افراد در زندگی حرفه ای و شخصی دیگر، مهارت دیگری است.

هزینه دریافت مدرک MBA در مدیریت مهمانداری بستگی به انتخاب موسسه دارد. دانش آموزان آینده نگر باید به طور کامل برنامه های بالقوه را برای شناسایی مناسب ترین ها قبل از ارسال هر گونه برنامه ها، مورد تحقیق قرار دهند.

با یک MBA در مدیریت مهمانداری، فارغ التحصیلان می توانند انتظار داشته باشند که در سطوح استراتژیک و تاکتیکی در یک محیط محلی یا بین المللی نقش داشته باشند. بعضی از این نقش ها عبارتند از سرآشپز، مدیر رستوران، مدیر رفت و آمد مکرر، مشاور خدمات و حتی کارآفرین. با چنین رقابتی برای فرصت های شغلی در صنعت مهمان نوازی، فارغ التحصیلان فرصت شایستگی را دارند و حرفه های خود را به سمت رهبری سریع می کنند.

موسسات مختلف در سراسر جهان برنامه MBA در برنامه مدیریت مهمانداری را ارائه می دهند. برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شما یک برنامه تمام وقت، نیمه وقت، آنلاین یا شخصی دارید، تصمیم بگیرید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.