Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در مطالعات بازاریابی که در تیفین, آمریکا 2023

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات بازاریابی که در تیفین, آمریکا 2023

بررسی اجمالی

اتصالات بازاریابی تحقیقات، تبلیغات نام تجاری، توسعه محصول، روابط عمومی و استراتژی های متمرکز همه در یک بار، در نتیجه تبدیل شدن به یک منطقه کلیدی برای بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان. با توجه MBA در بازاریابی در ایالات متحده آمریکا را به شما مهارت چگونه دانش مورد نیاز برای احراز مقام اجرایی در بازاریابی در سراسر طیف وسیعی از صنایع را و.

دانش آموزان از MBA در برنامه بازاریابی در ایالات متحده آمریکا برای اولین بار از یک پس زمینه کامل در پژوهش، استراتژی بازاریابی و رفتار مصرف کننده خواهد شد. تمرکز اصلی، با این حال، در درک بازاریابی در جهان جهانی امروز است. MBA در بازاریابی در ایالات متحده آمریکا در نتیجه همه شما را در مورد بازاریابی بین المللی آموزش، فرایند تصمیم گیری است که با محصولات بازاریابی در خارج از کشور و از نظر سیاسی، اقتصادی و فرهنگی که فرایند بازاریابی بین المللی را تحت تاثیر قرار بروید.همه این در محل برخی از دانشگاه های برتر جهان.

اگر شما می خواهید برای دریافت یک مدرک معتبر که دنیایی از فرصت های باز به شما، برای MBA در بازاریابی در ایالات متحده آمریکا اعمال می شود. در گزینه های زیر نگاه کنید برای پیدا کردن یکی از بهترین!

اطلاعات بیشتر
رشته های تحصیلی
    آموزش بهداشت و درمان خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز علوم اجتماعی علوم زیستی علوم طبیعی مد
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه