Keystone logo

81 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (81)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت

برای کسانی که به دنبال ورود به بخش کسب و کار با یک لبه در رقابت هستند، یک مدرک کارشناسی ارشد امور بازرگانی یک پیگیری قابل تحسین است. این درجه حرفه ای معمولا دانشجویان را قادر می سازد تا در زمینه های خاصی از کسب و کار، مانند حسابداری، بازاریابی یا قانون کسب و کار، تخصصی شوند.

MBA در مطالعات اداری چیست؟ کسانی که در مطالعات اداری چشم انداز وسیع تر دارند و به تصویر بزرگتری از مدیریت نگاه می کنند. از این درجه مطالعات محوری در منابع انسانی، روابط بین الملل و تدارکات است. انتظار میرود دانش آموزان نه تنها مبانی مدیریت امور مالی، مردم و اطلاعات را یاد بگیرند، بلکه همچنین این موضوع را که چگونه همه این زمینه ها در یک دنیای تجاری به یکدیگر متصل هستند. دوره کار ممکن است شامل مطالعات در زمینه های مختلف قانون کسب و کار، اخلاق شرکت، مدیریت مالی، روابط بین فردی و حل مسئله تحلیلی باشد.

فارغ التحصیلان با MBA در مطالعات اداره می توانند توانایی مشاهده مشکلات را از دیدگاه جهانی، که می تواند به روان شناختی به صلح از ذهن و حل مسائل شخصی موثر کمک کند. آنها همچنین می توانند یاد بگیرند که با افراد اطرافشان درک کنند و با آنها ارتباط برقرار کنند و آنها را قادر به انتخاب و مدیریت ارتباطات اجتماعی خود با تخصص کنند.

بسیاری از دانش آموزان در مورد هزینه ی کسب مدرک تعجب می کنند. این یک نظر ارزشمند است و دانش آموزان متوجه خواهند شد که هزینه ها بسته به برنامه و مکان متفاوت است. انتخاب برنامه و تماس مستقیم با مدرسه به آنها کمک می کند تا در این مورد توجه کنند.

بسیاری از دانشجویان مطالعات اداری تصمیم به تبدیل شدن به مدیران شرکت ها می کنند، و مهارت های خود را به طور مستقیم به کار در دنیای کسب و کار تغییر می دهند. یک مسیر کاری حرفه ای تر مدیریت می تواند دانشجویان را به سمت مدیران زنجیره تامین، مدیران منابع انسانی بین المللی یا مدیران استعداد تبدیل کند، و به دنبال گروهی از افراد و کالاها است. دانش آموزان همچنین می توانند از تخصص خود برای کمک به کارفرمایان به عنوان مشاوران کسب و کار یا منابع انسانی یا به عنوان برنامه ریزان تدارکات استفاده کنند.

گزینه های هیجان انگیز در سراسر جهان فرصتی برای کسب MBA در مطالعات اداری ارائه می دهند. شما همچنین می توانید یک آموزگار از راه دور انتخاب کنید و دوره های آنلاین را از مدارس سراسر جهان دریافت کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.