Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 87 دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در مطالعات مدیریت که در آمریکا 2024

87 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت که در آمریکا 2024

بررسی اجمالی

امروز، مدیریت یکی از مناطق مهم ترین بلکه به چالش کشیدن است. این که آیا شما مدیر مشتاق و یا یک تجربه هستند، MBA در مدیریت در ایالات متحده آمریکا خواهد آموزش و پرورش خود را به عنوان فرصت های شغلی را افزایش دهند. MBA در مدیریت در ایالات متحده آمریکا طراحی شده است را با توجه به منافع خود، نیازها و تجربه حرفه ای است. در این برنامه، شما قادر به توسعه مدیریت و مهارت های میان فردی به منظور دستیابی به مدیریت و رهبری به اهداف خود خواهد بود.

تمرکز اصلی مدرک MBA در مدیریت در ایالات متحده آمریکا است که به دانش آموزان می آموزد که چگونه به درک کسب و کار و مدیریت در یک مفهوم جهانی. جدای از آن، دانش آموزان یاد خواهند گرفت که مدیریت تغییر، تفکر انتقادی و پیدا کردن راه حل برای مشکلات به چالش کشیدن.آنها همچنین این شانس را به در نظم و انضباط مدیریت مورد نظر خود تمرکز و به دست آوردن تجربه عملی در این زمینه داده شود.

نگاهی به آینده خود را در دست خود و رسیدن به اهداف حرفه ای خود را با در نظر گرفتن MBA در مدیریت در ایالات متحده آمریکا. جستجو گزینه های ارائه شده در زیر و با مدرسه مورد علاقه خود را در حال حاضر امروز!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • آمریکا
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (87)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط