Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 26 دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در مطالعات پایدار 2023

26 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات پایدار 2023

بررسی اجمالی

بسیاری از دانش آموزان به دنبال کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و یا MBA. این درجه محبوب در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده، و می تواند کمک به دانش آموزان مهارت های آنها برای موفقیت در محل کار نیاز به دست آورید. چندین برنامه مختلف در دسترس برای دانش آموزان علاقه مند وجود دارد.

MBA در توسعه پایدار چیست؟ این یک برنامه درجه های پیشرفته است که با هدف ارائه دانش آموزان با یک پایه محکم در دانش کسب و کار و رهبری مهارت است. در طول برنامه، دانش آموزان کلاس های عمومی با تاکید بر پایداری. آنها یاد می شود بیش آگاهانه تر خود آگاه و در محیط اقتصادی امروز. برخی از مناطق تحت پوشش عبارتند از چالش های جهانی، شایستگی موضوع، پیامدهای استراتژیک و مهارت های تغییر. بسیاری از دانشگاه های ارائه متنوع و دست در محیط های یادگیری.

مزایای مختلفی برای دریافت MBA در توسعه پایدار وجود دارد.هنگامی که شما این درجه، شما یک شانس بالاتری از گرفتن یک کار خوب داشته باشد. در طول ترم خود را، شما آغاز خواهد شد تشخیص اثر که تصمیم گیری شما داشته باشد. این می تواند به شما کمک کند یاد بگیرند به استراتژیک بیشتر فکر می کنم - یک مهارت است که در کار بسیار مفید است. همچنین، پایداری یک موضوع تو رفتگی در دیوار که ممکن است به شما کمک کند خود را از دیگر فارغ التحصیلان تنوع است.

هزینه به دست آوردن MBA بسته به برنامه شما انتخاب می کنید و در مدرسه شرکت می کنید متفاوت است. از آنجا که برنامه در سراسر جهان وجود دارد، آن است که معمولا یک ایده خوب به تحقیق هزینه با هر مدرسه.

هنگامی که شما با استادان خود را فارغ التحصیل، شما برای انواع شغل های مختلف واجد شرایط خواهد بود. بسیاری از فارغ التحصیلان در سطح چند ملیتی کار می کنند. دیگران به عنوان مشاوران برای کسب و کار کار، ارائه دانش مفید در مورد پایداری. همچنین پروژه های خاص و شرکت هایی که در این منطقه از کسب و کار تمرکز وجود دارد، و آنها ممکن است فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان داشته باشد.

اگر شما علاقه مند به مطالعه این موضوع هیجان انگیز هستند، پس شما باید نگاه آنلاین برای پیدا کردن برنامه است که برای شما مناسب. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات پایدار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (26)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه