We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

28 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار نوآوری 2024

فیلترها

فیلترها

 • مدیریت ارشد بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • نوآوری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (28)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار نوآوری

  اگر شما خودتان را در نظر داشته باشند ذهن کارآفرینی و همیشه به فکر ایده های جدید، و سپس شما ممکن است ارزش در درآمد MBA در نوآوری پیدا کنید. دانش آموزان از ابزار است که آنها نیاز به آوردن ایده های کسب و کار خود را به زندگی قرار داده و آنها را به عمل به دست آورید. حتی افرادی که در حال حاضر در جهان کسب و کار می تواند ارزش در کسب مدرک کارشناسی ارشد در نوآوری پیدا کنید.

  MBA در نوآوری چیست؟ MBA در برنامه نوآوری طراحی شده است نه تنها برای کمک به افراد انجام یک تابع کار اساسی است، اما برای آوردن ایده های تازه و انقلابی به جدول. نه تنها این، اما دانشجویان نیز باید قادر به توسعه مهارت های رهبری و یاد بگیرند که چگونه به تصمیم گیری کسب و کار بهتر در حالی که آنها درآمد درجه باشد. مهارت های اضافی که دانش آموزان ممکن است بیشتر در مورد یادگیری شامل گیری اخلاقی تصمیم گیری، خلاقیت، کار گروهی، ارتباطات و هوش هیجانی.

  با داشتن مدرک کارشناسی ارشد، افراد بهتر آماده به ایجاد فن آوری های جدید و تبدیل رویاهای کسب و کار خود را به یک واقعیت است. کسانی که در حال حاضر در صنعت کسب و کار کار ممکن است آموزش و پرورش و بینش است که آنها نیاز به پیشبرد حرفه ای خود را به سطح بعدی را داشته باشد. بسته به نوع برنامه، دانش آموزان همچنین ممکن است بیشتر در مورد کارآفرینی یاد بگیرند.

  هزینه رشته کارشناسی ارشد نوآوری می تواند از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. همچنین این واقعیت است که برخی از برنامه های یا گران تر و یا بسته به جایی که دانش آموز را انتخاب به کسب مدرک خود را ارزان تر خواهد بود وجود دارد. دانشجویان همچنین ممکن می یابند که این ارزان تر برای آنها را به ثبت نام در هر یک از تمام وقت یا برنامه شتاب.

  پس از کسب MBA در نوآوری، دانش آموزان بیش از احتمال خواهد قادر به حرکت نردبان شرکت ها باشد. این غیر معمول نیست به دانش آموزان در جریان برای تبدیل شدن به معاون رئیس جمهوری ارشد، مدیران شرکت و مدیران اجرائی را بشنود.بسته به نوع برنامه، دانش آموزان نیز ممکن است قادر به ایجاد ارتباط کسب و کار از طریق برنامه ای است که آنها می توانند برای مسیر شغلی مورد نظر خود استفاده می شود.

  برنامه های درجه نوآوری کارشناسی ارشد آنلاین در دسترس در انواع کشورها، و برای دانش آموزانی که ممکن است در محل زندگی می کنند که در آن آنها را از دسترسی به امکانات فیزیکی ندارد. شما همچنین ممکن است دریابید که یک برنامه آنلاین است بهتر مناسب برای برنامه های خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.