Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در ویتنام 2023/2024

5 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در ویتنام 2023/2024

بررسی اجمالی

ویتنام را تجربه کرده است توسعه سریع و رشد اقتصادی، نقاشی حرفه ای و دانش آموزان از سراسر جهان برای سرمایه گذاری و تحصیل در این کشور زیبا آسیایی. مردم ویتنام ارزش فرهنگ غنی خود و به طور سنتی دوستانه و باز، استقبال از آن که را انتخاب کنید ویتنام برای آموزش و پرورش فارغ التحصیل می کنند. در ویتنام، آموزش و پرورش بسیار مورد احترام است و این به بسیاری از برنامه های درجه یک برای MBA در ویتنام کمک کرده است.

MBA در برنامه های ویتنام ساختار بررسی کسب و کار از هر دو منظر آسیایی و جهانی است. دانش آموزان به دنبال MBA در ویتنام برنامه درسی تجربه قادر می سازد که آنها را برای تبدیل شدن به حرفه ای به خوبی گرد با آموختن تمام جنبه های کسب و کار، از جمله بازاریابی، اقتصاد، مدیریت، رهبری، امور مالی، منابع انسانی و. MBA در برنامه های ویتنام دانش آموزان مهارت های لازم برای مشاغل در بازار رقابتی جهانی آموزش که در آن ضروری قادر به فکر می کنم استراتژیک برای حل و فصل مشکلات در کسب و کار است.

شما می توانید از طریق گزینه های زیر رفته برای پیدا کردن MBA در برنامه ویتنام که به بهترین مسابقات نیازها و منافع خود را. شما نمیتوانید آموزش و پرورش است که شما را جستجو شده برای پیدا کردن!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
رشته های تحصیلی
    آموزش بهداشت و درمان خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز علوم اجتماعی علوم زیستی علوم طبیعی مد
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه