Keystone logo

132 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (132)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار

مدرک کارشناسی (MBA) یک مدرک کارشناسی ارشد است که از مدرک کارشناسی کسب شده است. اکثر MBA ها دارای مجموعه ای از کلاس های هسته ای هستند، اما شما می خواهید در یک رشته تخصص داشته باشید، همانطور که در طول دوره پیشرفت می کنید. بسیاری از دانشگاه ها نیاز دارند که امتحان GMAT را برای واجد شرایط دریافت کنید.

MBA در کسب و کار چیست؟ این سطح عالی فارغ التحصیلی است که در بسیاری از جنبه های کسب و کار متمرکز است. به عنوان یک دانشجوی MBA، شما در زمینه کسب و کار انواع مختلفی را مطالعه خواهید کرد. موضوعاتی که ممکن است با آنها روبرو شوید شامل حسابداری، اقتصاد، مالی، بازاریابی، مدیریت، تجارت بین الملل و قانون کسب و کار است. اکثر برنامه های MBA در برنامه های کسب و کار، دانش آموزان را قادر می سازند تا در زمینه خاصی از کسب و کار علاوه بر تکمیل کارهای اصلی، متخصص باشند. مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار معمولا برای به دست آوردن درک جامع تر از تمام جنبه های مختلف که در کسب و کار درگیر هستند.

مدرسه کسب و کار کار گروهی را ترغیب می کند که به شما امکان می دهد تا مهارت های شبکه خود را توسعه دهید. این فوق العاده است برای به دست آوردن مربیان، جستجو برای شغل و ساختن تماس های حرفه ای. شما همچنین می توانید مهارت ها و دانش های جدیدی مانند رهبری و خلاقیت فکری ایجاد کنید که می تواند به پیشرفت حرفه شما کمک کند.

بسیاری از عوامل مختلف بر هزینه آموزش تأثیر می گذارند. محل، نوع برنامه و سبک حضور در همه موارد می تواند بر میزان MBA در میزان کسب و کار کسب و کار تاثیر بگذارد. برنامه ای را انتخاب کنید که به نیازهای شما برسد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و نیازها با دفتر پذیرش مدرسه تماس بگیرید.

فارغ التحصیلان برنامه های کسب و کار ممکن است واجد شرایط کار در زمینه های مختلفی باشند: مراقبت های بهداشتی، فن آوری، خدمات مالی و یا دولت فدرال. برخی از مشاغل پرطرفدار که ممکن است شما بتوانید به دنبال آن بگردید عبارتند از: مسئول رسیدگی به مسئولیت، مدیر عامل کسب و کار، مدیر مالی، مدیر خدمات پزشکی و بهداشت، یا حسابدار. اینها فقط چند فرصت شغلی ممکن است در دسترس هستند، و بسیاری از فارغ التحصیلان دریافتند که برگزاری MBA در کسب و کار فرصت های زیادی را ارائه می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار آنلاین از طریق دانشگاه ها در سراسر جهان ارائه می شود. برای پیدا کردن یک برنامه MBA که برای شما مناسب است، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.