Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در کلمبیا 2023

4 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در کلمبیا 2023

بررسی اجمالی

کلمبیا به یکی از اسرار بهترین نگه داشته جنوبی امریکا را در نظر گرفته شده است. با شهرستانها پویا، طیف وسیعی از مناظر، و یک فرهنگ غنی، بسیاری از دانشجویان بین المللی در حال ساخت انتخابی MBA در کلمبیا. آموزش عالی در کلمبیا است به طور قابل توجهی در سال های اخیر گسترش یافته و منجر به توسعه کسب و کار و مدیریت برنامه های بسیار عالی است که می تواند به طیف وسیعی از فرصت های شغلی در هر دو شرکت های کوچک و شرکت های چند ملیتی منجر شود.

گزینه برای MBA در کلمبیا شامل تمام وقت، پاره وقت، و آموزش از راه دور، به دانش آموزان فرصت برای شرکت در یک برنامه که نیازهای خود. دانش آموزان به دنبال MBA در کلمبیا خواهد مهارتهای بنیادی و دانش در کسب و کار است که آنها را به ابزار را به تفکر انتقادی و استراتژیک به دست آورید. گزینه های برنامه برای MBA در کلمبیا بسته به مدرسه متفاوت است، و بسیاری از هم یک چشم انداز آمریکایی و بین المللی لاتین.

حرکت از طریق گزینه های زیر و ممکن است شما MBA در کلمبیا که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود را پیدا کنید!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
رشته های تحصیلی
    آموزش بهداشت و درمان خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز علوم اجتماعی علوم زیستی علوم طبیعی مد
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه