We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

4 مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در کلمبیا برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
رشته های تحصیلی
    آموزش (0)بهداشت و درمان (0)حمل و نقل و لجستیک (0)خودبهسازی (0)روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (0)زبان های خارجی (0)ساخت و ساز (0)علوم اجتماعی (0)علوم زیستی (0)علوم طبیعی (0)
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در کلمبیا

کلمبیا به یکی از اسرار بهترین نگه داشته جنوبی امریکا را در نظر گرفته شده است. با شهرستانها پویا، طیف وسیعی از مناظر، و یک فرهنگ غنی، بسیاری از دانشجویان بین المللی در حال ساخت انتخابی MBA در کلمبیا. آموزش عالی در کلمبیا است به طور قابل توجهی در سال های اخیر گسترش یافته و منجر به توسعه کسب و کار و مدیریت برنامه های بسیار عالی است که می تواند به طیف وسیعی از فرصت های شغلی در هر دو شرکت های کوچک و شرکت های چند ملیتی منجر شود.

گزینه برای MBA در کلمبیا شامل تمام وقت، پاره وقت، و آموزش از راه دور، به دانش آموزان فرصت برای شرکت در یک برنامه که نیازهای خود. دانش آموزان به دنبال MBA در کلمبیا خواهد مهارتهای بنیادی و دانش در کسب و کار است که آنها را به ابزار را به تفکر انتقادی و استراتژیک به دست آورید. گزینه های برنامه برای MBA در کلمبیا بسته به مدرسه متفاوت است، و بسیاری از هم یک چشم انداز آمریکایی و بین المللی لاتین.

حرکت از طریق گزینه های زیر و ممکن است شما MBA در کلمبیا که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود را پیدا کنید!