We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

45 MBA پاره وقت برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار 2024

فیلترها

فیلترها

  • MBA پاره وقت
  • مطالعات کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (45)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

MBA پاره وقت برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) یک مدرک بین المللی شناخته شده است که یک درک قوی و عملی از دنیای کسب و کار را فراهم می کند. این بسیار متنوع است و دانشجویان را برای موقعیت مدیریتی در زمینه های متنوعی آماده می کند.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی چیست؟ در طی این برنامه، شرکت کنندگان از طریق دوره هایی از قبیل امور مالی، حسابداری، بازاریابی، اخلاق تجارت و اقتصاد، یک نگاه اجمالی به دنیای کسب و کار ارائه می دهند. مدیریت کسب و کار اغلب مترادف با مدیریت کسب و کار است؛ بنابراین، تمرکز ویژه اغلب به آموزش مدیریت و رهبری برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای موقعیت های مدیریتی میانی داده می شود.

یکی از ارزشمند ترین مهارت های کسب شده از طریق این دوره زمانی برنامه MBA، رهبری است که به فارغ التحصیلان کمک می کند تا در هر مسیر شغلی که آنها دنبال می کنند، موفق شوند. علاوه بر این، مهارت های عملی در کسب و کار و اقتصاد، پایه ای برای درک قوی از شیوه های کسب و کار و نحوه استفاده از آنها در موقعیت های واقعی است.

هزینه یک مدرک پاره وقت به میزان قابل توجهی بستگی به سرعت مطالعه شما دارد. قیمت ها نیز از مدرسه به مدرسه متفاوت خواهند بود. برای دریافت یک ایده دقیق از هزینه تحصیلی و تحصیلی برای برنامه انتخابی خود، بهتر است که به طور مستقیم با اداره پذیرش موسسه آموزشی تماس بگیرید.

پس از اتمام موفقیت آمیز MBA در برنامه مدیریت کسب و کار، فارغ التحصیلان اغلب واجد شرایط برای مدیریت سطح در کسب و کار در طیف وسیعی از زمینه ها در شرکت های از هر اندازه است. عنوان های احتمالی شغل شامل مدیر بازاریابی، تحلیلگر کسب و کار و مدیر توسعه کسب و کار می شود. بعضی از فارغالتحصیلان حتی می خواهند مسیر کارآفرینی را دنبال کنند و کسب و کار خودشان را با استفاده از دانش تازه به دست آمده خود آغاز کنند.

با توجه به محبوبیت MBA در مدیریت کسب و کار، مدارس سراسر جهان این برنامه را ارائه می دهند. بسیاری از دانشجویان مایل به تکمیل دوره MBA MBA خود را به مدت نیم ساعته می گذرانند و به آنها انعطاف پذیری بیشتری می دهند تا در طول تحصیل خود کار کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.