Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 58 MBA پاره وقت برنامه ها که در مطالعات کسب و کار 2023

58 MBA پاره وقت برنامه ها که در مطالعات کسب و کار 2023

بررسی اجمالی

برای بسیاری از دانشجویان، سخت ترین قسمت بودن در یک برنامه کارشناسی ارشد، شغل و خانواده های خود را با آموزش و پرورش خود در نظر می گیرد. یک MBA نیمه وقت ممکن است دانش آموزان را قادر به آموزش بیشتر خود و دریافت دانش متخصص در زمینه کاری خود را انتخاب کنید بدون قربانی کردن مناطق دیگر زندگی خود.

مدرک کارشناسی نیمه وقت در مطالعات تجاری چیست؟ به طور معمول طراحی شده است تا دانش آموزان را در درک کامل اینکه چگونه کسب و کار در هر سطح کار می کند، این نوع برنامه معمولا از دوره های متمرکز بر موضوعات مانند تکنیک های بازاریابی، استراتژی های کسب و کار، پیاده سازی و امور مالی استفاده می شود. دانش آموزان معمولا در مورد نحوه پیمودن سیاست های پیچیده کسب و کار در حین تحصیل در مورد نظریه مدیریت می آموزند. چندین دوره آموزش عمومی مانند حسابداری و نوشتن ممکن است برای جمع آوری اطلاعات دانش آموزان از دنیای کسب و کار باشد.

دانش آموزان به طور معمول مهارت های ضروری متعددی را در حالی که آنها در مدرک MBA در مطالعات کسب و کار ثبت نام شده است. مهارت های رهبری می تواند دانش آموزان قوی را برای تبلیغات شغلی در آینده ایجاد کند و مهارت های تحلیلی می توانند به آنها کمک کنند که در جهان کسب و کار حرکت کنند. شایستگی قوی در ارتباطات می تواند به دانش آموزان در زندگی حرفه ای و شخصی خود کمک کند.

هزینه یک دوره نیمه وقت MBA در دانشگاه ها متفاوت است. هر مدرسه دارای هزینه های اختصاصی خود است، و عوامل مانند محل کلاس نیز می تواند بر قیمت تاثیر بگذارد.

با مدرک کارشناسی نیمه وقت در مطالعات تجربی، دانش آموزان معمولا برای طیف وسیعی از حرفه ها واجد شرایط می شوند. بسیاری از آنها به عنوان کارآفرینان کار می کنند و شرکت های خود را راه اندازی می کنند. دیگران ترجیح می دهند موقعیت را به عنوان تحلیلگران کسب و کار یا مشاوران کسب کنند. برای کسانی که از کارهای خلاقانه بهره مندند، ممکن است به عنوان مدیران بازاریابی یا مدیران تبلیغات در دسترس باشند. دانش آموزانی که ترجیح می دهند با اعداد کار کنند گاهی اوقات به عنوان مدیران جبران خسارت، مشاوران مالی یا تحلیلگران داده شغل می گیرند.

در سراسر جهان، دانشگاه ها با ارائه دوره های آنلاین، دانش آموزان را برای دسترسی به آموزش عالی آماده می کنند. در حالی که مدرک کارشناسی نیمه وقت معمولا به صورت آنلاین و در محوطه دانشگاه ارائه می شود، استفاده از کلاس های آنلاین معمولا دانشجویان انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • MBA پاره وقت
  • مطالعات کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (58)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه