Keystone logo
بورسیه ها

بورسیه ها

بورسیه ها جوایز مالی هستند که توسط دانشگاه ها یا سایر سازمان های آموزشی برای حمایت مالی از دانشجویان در تحصیل ارائه می شوند. بورسیه ها بر اساس نیاز مالی، توانایی تحصیلی، منافع عمومی، توانایی ورزشی یا هنری یا ترکیبی از موارد فوق اعطا می شود.

 • بورسیه های کی استون برای فارغ التحصیلان

  بورسیه های کی استون برای فارغ التحصیلان

  Keystone Academic Solutions بورسیه های تحصیلات تکمیلی را به دانشجویان در سراسر جهان ارائه می دهد. این بورسیه ها به دانش آموزانی ارائه می شود که دارای پیشینه تحصیلی خوبی هستند و انگیزه قوی برای تغییر جهان از طریق تحصیل خود را نشان می دهند. برای دریافت به‌روزرسانی‌ها در زمان اعلام دسته بعدی بورسیه‌ها، اینجا ثبت‌نام کنید!

  اینجا درخواست دهید
 • بورسیه تحصیلی کالج آمریکا

  بورسیه تحصیلی کالج آمریکا

  بورسیه های کالج ایالات متحده آمریکا (CSUSA) به دانشجویان با استعدادی که ورزش می کنند، فرصتی برای تحصیل در یک دانشگاه آمریکایی و رقابت در ورزش های کالج و در عین حال گرفتن بورسیه ارائه می دهد. از سال 2007، کارکنان CSUSA به بیش از 2300 دانش آموز ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی از سراسر جهان کمک کرده اند تا جاه طلبی خود را برای رقابت در ورزش همراه با آموزش عالی دنبال کنند. فرم کوتاه ارزیابی رایگان را در وب سایت آنها تکمیل کنید تا شانس خود را برای بورس تحصیلی بدانید.

  اینجا درخواست دهید
 • آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بتوانید کنترل کامل زندگی دانشجویی خود را داشته باشید؟

  آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بتوانید کنترل کامل زندگی دانشجویی خود را داشته باشید؟

  اکنون می توانید - با مدل یادگیری آنلاین IU - تصمیم بگیرید که چه زمانی و چگونه یاد بگیرید!

  و اگر کنجکاو هستید که ترم بعدی چه زمانی شروع شود، ما خبرهای خوب بیشتری داریم: می توانید تحصیلات خود را هر زمان که بخواهید، از هر کجا که بخواهید شروع کنید و تا 50 درصد از شهریه خود تخفیف بگیرید .

  دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU بیش از 10 سال است که در خط مقدم یادگیری آنلاین بوده است. و به همین دلیل است که آنها این امکان را برای شما فراهم کردند که از هر کجا و در هر زمان یاد بگیرید. چه در بخش داده و فناوری اطلاعات یا کسب و کار و مدیریت، دانشگاه شما اکنون در جیب شماست. مطالعات و امتحانات 24 ساعته در دسترس شما هستند - در آسایش خانه یا کافه مورد علاقه شما.

  این آموزش واقعی است که برای پاسخگویی به نیازهای واقعی دانش آموزان در سال 2022 تکامل یافته است.

  اینجا درخواست دهید
 • بورسیه های کی استون برای دانشجویان کارشناسی

  بورسیه های کی استون برای دانشجویان کارشناسی

  Keystone Academic Solutions بورسیه های تحصیلی کارشناسی را به دانشجویان در سراسر جهان ارائه می دهد. این بورسیه ها به دانش آموزانی ارائه می شود که دارای پیشینه تحصیلی خوبی هستند و انگیزه قوی برای تغییر جهان از طریق تحصیل خود را نشان می دهند. برای دریافت به‌روزرسانی‌ها در زمان اعلام دسته بعدی بورسیه‌ها، اینجا ثبت‌نام کنید!

  اینجا درخواست دهید